Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a lánnyal? 23F

Figyelt kérdés
Már többször találkoztam egy lánnyal,nagyon tetszik,nagyon kedveljük egymást.Az a problémám, hogy pl voltak dolgai amik messze állnak az értékrendemtől.Pl. egyszer elhívta nyaralni egy férfi,akit alig ismert,és el is ment vele egy hétre.Volt egy ismerőse akivel csak összejárt szexelni.Nekem pedig játsza az erkölcsös lányt,aki nem adja oda magát,nehogy csak kihasználjam.Adjak egy esélyt neki vagy hadjam szerintetek?
2011. márc. 8. 16:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"de mindig mondja h nem akarja még,mert ő komolyabban gondolja és akarja látni h ér-e nekem annyit h várjak rá sokáig."


Ebben benne van a válasz is. Komolyan gondolja VELED, nem mással, VELED. Ezért is szeretne várni, mert KOMOLYAN gondolja.

2011. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, olyasmi miatt ítéled el, amit akkor tett, amikor még független volt, nem tartozott hozzád. Te írod, hogy szeretne veled komoly kapcsolatot, nem csak alkalmi szexkalandot nagy magányában, akkor nem értem, mi a baj. Normális kapcsolatra vágyik, veled, te nagyokos. Ha téged vinne el egy klassz csaj nyaralni csak úgy, amikor amúgy sincs senkid, nem mennél el vele?
2011. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
62%
Hagy a francba ez egy hülye k*rva. Mi az, hogy összejár valakivel b*szni, utána meg játsza az erkölcsös nőt.
2011. márc. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!