Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ezzel a lánnyal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a lánnyal? 23F

Figyelt kérdés
Már többször találkoztam egy lánnyal,nagyon tetszik,nagyon kedveljük egymást.Az a problémám, hogy pl voltak dolgai amik messze állnak az értékrendemtől.Pl. egyszer elhívta nyaralni egy férfi,akit alig ismert,és el is ment vele egy hétre.Volt egy ismerőse akivel csak összejárt szexelni.Nekem pedig játsza az erkölcsös lányt,aki nem adja oda magát,nehogy csak kihasználjam.Adjak egy esélyt neki vagy hadjam szerintetek?
2011. márc. 8. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
felejtős sajnos
2011. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha tényleg nagyon kedvelitek egymást, akkor egy eséjt megér
2011. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha van eszed elkerülöd jó messzire.
2011. márc. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Történt egyszer, hogy egy férfinak volt egyéjszakás kalandja. Történt máskor, hogy elment egy olyan nővel akár nyaralni, akit nem ismert igazán még. Történt utána, hogy megismerkedett egy olyan nővel, akivel végre komolyan tervezgetheti az életét.


Egy nőnek ez nem menne, gondolod?

Egy nőnek nincsenek szexuális szükségletei, gondolod?

Egy nő nem mehet el nyaralni valakivel, ha épp nincs senkije, ráér, és felajánlják? gondolod?


remélem ezzel megválaszoltam mindent.

2011. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem veszed őt túl komolyan, akkor hajrá! De ha beleszeretsz, szenvedni fogsz nagyon. Az erkölcsi normáit az adott helyzethez igazítja. Ismertem ilyet. Nem tipikus ribanc, de mégsem kellett, csak ágybetétnek.
2011. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk volt a lánynak 4 éves és 2 éves kapcsolata is.Ő már összeköltözésen is gondolkodik,mert azt mondja h hosszútávon is el tudná képzelni velem.Ritkán jár bulizni is,azt mondta már fiatalon kibulizta magát,pénzre se bukik szerencsére,kimondottan jó állnak anyagilag.
2011. márc. 8. 16:40
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor a kérdésed máris értelmetlen.


Sok sikert és boldogságot nektek:)


(ha netán nem jönne össze a dolog, és kilátásban van egy másik lány, akinek szintén volt egyéjszakás kalandja, akkor se gondold azt, hogy az a lány biztosan rossz lehet, mert ez hülyeség.)

2011. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nehogy már ez alapján elítéld a csajt...
2011. márc. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el,csak nekem az furcsa h velem erkölcsösködik,nehogy csak le akarjam fektetni,pedig én egy jelet sem adtam erre.Találkoztunk már többször,aludtunk is együtt sokszor,de mindig mondja h nem akarja még,mert ő komolyabban gondolja és akarja látni h ér-e nekem annyit h várjak rá sokáig.
2011. márc. 8. 17:34
 10/13 A kérdező kommentje:
És még egy fontos infó.Nem egy helyen lakunk.Amennyiben úgy lenne biztos megpróbálnánk,nem lenne sok vesztenivaló,de jelen esetben költözni kellene.Ezért nehéz a döntés.Köszi az eddigi válaszokat,hasznosak voltak,írjatok még nyugodtan:)
2011. márc. 8. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!