Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már Veletek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már Veletek olyan eset, ami jól "sült" el? (lent. )

Figyelt kérdés

A kérdés a következő:


Pl társkereső oldal kép alapján nem jött be a másik, de mégis bele mentetek a találkozóba és idővel mégis beleszerettetek, vagy kellemeset csalódtatok és bejött az illető.


storikat:D:D azokat olyan jó olvasni:)


(jöhet épp a fordítottja is:D)


2011. márc. 8. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát van akinek bejön és van akinek nem. Rám mindkettő igaz. Régóta regelve voltam különbözö társkeresőkön. Sorra jöttek az internetes paik, volt hogy csak testi, volt hogy "komolyabb" volt a dolog, de mindegyiknek ugyanaz lett a vége: szakitás és többé nem beszéltünk, nem váltottunk levelet. Volt olyan, aki később megkeresett, mert éppen egyedül volt, vagy mert előtte pár órával, nappal dobta a csaja. De addigra új pasi volt a látótérben. Gondoltam, nekem már soha nem lesz szerencsém a pasikkal, tévedtem. 3 évvel ezelőtt igencsak a padlóra kerültem, mert az egyik netem megismert pasival éppen akkor szakitottam, mert megcsalt. Nem kellett sok idő és már ott is volt Ő. Elkezdtünk járni, majd a kapcsolat vége felé, csak balhék voltak, és végül 13 hónap után szakitottunk. Én úgy érzetem, hogy elveszitettem a nagy Ő-met. Szarul érzetem magam, de rájöttem, ha neki is lehet új csaja, akkor nekem is új pasim. Lett is egy, de annak fél év alatt véget vetettem és megfizettem érte megintcsak a tanulópénzt. Újra megjelent a képben az exem. Hihetetlen volt, az érzelmeink egymás iránt nem változtak, sőt, csak erősödtek. Tavaly november óta újra egy párt alkotunk és talán már nem engedjük el egymás kezét soha többé.
2011. márc. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyik barátnőmet se szerettem eddig...ugy voltam vele, majd beleszeretek :D
2011. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer regisztráltam a Donna.hu oldalra, ahol lájkolni lehetett a személyt. Én lájkoltam a csajt, aztán ő is vissza. Szimpatikus lány volt, nem is értettem, miért nincs barátja. (ő is így volt velem) Sok közös volt bennünk mint kiderült, telószám csere, msn. Találkoztunk, az is nagyon jól sikerült. Egy dolog volt csak, hogy a munkánk és családunk messze volt, valakinek mozdulnia kellett volna. A csók is nagyon jó volt vele, de nem volt köztünk szex. Én szakítottam meg vele a kapcsolatot, mert nem szerettem volna belemenni távkapcsolatba, ő viszont mutatott némi hajlandóságot még a költözés felé is. De mi van, ha ideköltözik, és mégsem jön össze? Bántott volna a lelkiismeret. Sajnálom, de jól döntöttem, nem találkoztunk többet.
2011. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!