Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy kérdésem, ami lehet, hogy átlagos de engem nagyon érdekel! (? )

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy megismerkedtem egy tök aranyos sráccal és még kb. sohasem éreztem így... Szerintem totál belezúgtam pedig még csak egyszer találkoztunk, mondjuk msn-en sokszor dumálunk, ezért olyan mintha már régóta ismerném.

És nem bunkó mint a legtöbb srác, hanem éretten gondolkozik, nagyon komoly, de tud viccelődni is.

Egyetlen probléma, a magasságkülönbség... 12 cm-rel magasabb vagyok nála =/

Mondjuk azt mondta, őt nem zavarja, és valószínűleg én is hozzá tudnék szokni, mivel 183 cm vagyok és így tudom milyen ha alacsonyabbak nálam.

Ti mit gondoltok?


2011. márc. 7. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
a magasság sose legyen elrettentő tulajdonság! Feleségem 187 én 178 cm vagyunk. 5 éve boldog házasok! Ne a külsőt vedd figyelembe! :)
2011. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ :)

Egyébként én 18 leszek ő pedig 23.

2011. márc. 7. 21:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, én 29 ő 27, és a házasság előtt 3 évet voltunk együtt.
2011. márc. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
fekve nem érződik a magasságkülönbség.
2011. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ha jól értem te egy 183 cm magas 19 éves lány vagy aki beleszeretett egy 171 cmes 23 éves férfiba?


Hát ez nagyon jó..komolyan, hiszen a csapból is az folyik, hogy a lányoknak nem hogy a magasabb hanem a sokkal magasabb pasi tetszik és még az is gáz ha valakivel egy magasak..mert a magassarkú. erre tessék!


Jó ilyet olvasni én drukkolok nektek.

2011. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem totál belezúgtam pedig még csak egyszer találkoztunk,


És téged egyáltalán nem lepett meg, hogy alacsonyabb nálad 12 centivel? Úgy értem, hogy tudod pasi számba vetted ettől még már rögtön a találkozón is vagy a vonzalmad később alakult ki?

2011. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak

A vonzalom az első percben kialakult, de azóta erősödött meg mióta rendszeresen dumálunk.

2011. márc. 8. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha a vonzalom megvolt már az első perctől, akkor mit agyalsz? Akkor nem érdekelt.

Most meg már ne érdekeljen, mert az agyad már eldöntötte, hogy ez úgysem érdekel téged és úgysem kizáró ok.

Csak valamiért de akadékoskodsz még mindig.....ki tudja miért....

2011. márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
térdelve kínyalnálak:)
2011. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!