Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk: el mondanátok mit jelent számotokra, ha kiszerettek egy lányból?

Figyelt kérdés
Mi zajlik bennetek? (ha a vonzalom még meg van, de már nem szeretitek úgy a lányt, mert mondjuk hülyén viselkedett, vagy nem volt jó a kapcsolat, esetleg megbántódtatok)
2011. márc. 7. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiszerettem egy lányból, ennek a következő okai lehetnek:


- megbántott, kihasznált, megcsalt nem egyszer , sosem szeretett, titokban mást szeretett végig, csak a pénzért meg a biztos lakásért volt velem, a hátam mögött a volt pasijával kavart...kb ilyenek...

2011. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, papa...

Először is egyre jobban kezdem unni a rizsáját. Azt veszem észre, hogy teljesen máshol kalandozok, amikor beszél hozzám. Nincs kedvem találkozni vele, leginkább kinyomnám a telefont, amikor hív, és amikor rámír fb-n vagy msn-en, várok jópár percet, mire visszaírok neki. Amikor a szeretlek szónak kéne jönnie, vagy nem írom le/mondom neki, vagy csak kedvtelenül, nagy nehezen. Továbbá sokszor kalandozok azon, mivel lenne jobb, ha nem lennénk együtt, a hibáit keresed, nem a pozitívumait.

Nem dobban meg a szíved, amikor meglátod. Nem mosolyogsz, nevetsz minden apró poénján, a történetei pedig totál hidegen hagynak, esetenként leoltod.


Nagyjából ennyi szerintem. Eléggé nehéz, azt tudom. Bár ha csak megbántódtál, akkor még minden lehet a régi. :))

2011. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja ha meg szereted, akkor olyan mint az én pasim, mikor elköszönünk akkor többször visszanéz, integet, aztán csörget mikor nem látott már pár perce vagy órája
2011. márc. 8. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!