Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagyok? Nem értem ezt.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Nem értem ezt.

Figyelt kérdés

Nem tudom miért de engem nem érdekelnek a mostani 15-18 éves fiúk mert tudom hogy nem elég megbízhatók. Valahogy nem jön be ez a járunk? járjunk. szerelem nélkül basz.unk? bassz.unk című "tiniszerelem". Olyat szeretnék hogy csak akkor ha igazán szeretem és nem olyan fiúval aki csak azért jár velem hogy skalpot szerezzen vagy csak a szűzhártyámat akarja. :D néha belegondolok hogy csak én vagyok ilyen hülye aki olyan kapcsolatról álmodozik mint a filmekben? És tényleg van olyan, hogy igaz szerelem?

:/

L/15


2011. márc. 7. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugyanezt gondolom én is :D Csak nem írtam le ide, ugyanis a magánéletemnek tartom ezt a gondolatot :)


Teljesen normális vagy, legalábbis ha nem vagy az, akkor én sem vagyok :D A fél osztály próbálkozását visszautasítottam, ergo nem akarok hébe-hóba érzelemmentes kapcsolatot. Ha valakinek ez nem tetszik, akkor lehet mást keresni. Ez van :)

15/F

2011. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vani van, csak nehéz megtalálni.
2011. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20/F, szerencsére én nem tartozom abba a típusba, akiket te sem szeretsz.
2011. márc. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi :D

amúgy azért írtam le mert annyira érdekelt..

a mi osztályunkban senki nem ezt gondolja.. és annyira szánalmas :D

de akkor megnyugodtam

2011. márc. 7. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Nincs. A szerelem egy biokémiai folyamat, ami legfeljebb 2-2,5 évig tart.

Jó esetben ezután átalakult szeretetté és tiszteletté, ami már alapja lehet egy jó házasságnak.

2011. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát azért.......remélem.

14/F

2011. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát egyre kevesebb az igaz szerelem...De ahogy gondolkozol az tetszik;)
2011. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bárcsak több ilyen lány lenne...igen normális vagy :D


16/f

2011. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na, engem folyamatosan átvágtak a lányok, akik tetszettek. Akit meg szerettem, 4x megcsalt. Nemcsak a fiúk gyűjtenek skalpot. Én is gondolok néha arra, milyen jó lenne, ha olyan kapcsolatom lenne, amilyenre te gondolsz, de ilyenkor eszembe jutnak az átbaszások. Erre pedíg nekem nincs szükségem, úgyhogy semelyik lányhoz nem ragaszkodom.

Igaz szerelem pedíg lehet hogy van, de én nem hiszek benne. Egyszer talán lesz egy lány aki elhiteti velem:)

(Akkor el is veszem ;D)

20/F

2011. márc. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is így gondolkozom nagyjából, és most meg is találtam ezt a fiút, egy 18 éves fiú személyében, akit nagyon szeretek :) sokkal jobb, ha így gondolkozol, mert így biztos csak olyannak adod magad, akire tényleg szükséged van :) ^^

15/L

2011. márc. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!