Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tetszem neki? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évikee. =$ kérdése:

Most tetszem neki? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik, az osztálytársam, tavaly padtársak voltunk.. mostanában sokszor néz, vagyis inkább csak odapillantgat.. de amikor ránézek még egy darabig úgy tesz mintha a haverját nézné aki előttem ül, majd elfordul.. és "véletlenül" akárhová megyek az iskolában mindig ott bukkan fel, ahol én vagyok.. De kedves velem meg minden, és külsőre és belsőre is tökre összeillenénk.. Bár nem beszélünk..:\ Vajon tetszem neki? :O és ciki, ha én kezdeményezek?(mivel ha tetszem neki, ő nem mer..)
2011. márc. 7. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg (: egyáltalán nem ciki, sőt szerintem örülne is neki. sok sikert :))
2011. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
smárold le :P
2011. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
aztpersze..xD még csak azkellene.. xD úgyis elküldene szerintem.. xD
2011. márc. 7. 18:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Muszáj minden ilyensmi topicot ilyen "smárold le" típusú hozzászólásokkal szemetelni?

Amúgy jól mondta valaki, egyáltalán nem ciki ha te kezdeményezel, valószínűleg tetszel neki csak nem mer lépni.

2011. márc. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hú Évike ezt a kérdést hasonló formában én vagy 5-ször olvastam 1 hét alatt. szerintem tetszel neki csak nyuszi! beszélj vele, legalábbis próbáld meg párszor. ha nem akar beszélni akkor nem tetszel neki, viszont ha azután odamegy hozzád akkor az jó jel.
2011. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!