Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyét vagy valamit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járok a fiúval a legtöbb órán együtt ülünk. Szünetekbe mindig magához úz,átölel,az ölébe ültet.Hazafelé is együtt megyünk már többször volt rá példa, hogy arcra puszi helyet szájon puszilt.És elég féltékeny ha más fiúkkal beszélek vagy barátkozok.

Szerintetek csak hülyít vagy szeret?:S


2011. márc. 7. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is jó lenne ha leírnád hány évesek is vagytok.Másrészt szerintem akar tőled valamit mert az én osztályomban is van egy fiú és egy lány akik tetzsenek egymásnak,egymás mellett ülnek,ölelgetik egymást és mégsem valják be,hogy tetszenek a másiknak.Óh,és az utóbbi időben a fiúk visszahúzódóbbak vagyis ha ilyen tettekre szánja el magát akkor komolyan gondolja.
2011. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 14.
2011. márc. 7. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Ölelget, ölébe ültet és szájra puszit ad. Ehhez két ember kell. Ilyen alapon Ő is hiheti azt, hogy hülyíted.

De tudod, a hülyét hülyíteni nem lehet... Ha lefeküdne veled, akkor is tőlünk kérdeznéd, hogy jártok-e?

2011. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Különös de az osztálytársaim is 14 évesek.Ebben a korban az említett fiú biztosan van annyira tudatos,hogy ne hülyéskedjen ezzel.A többi csak rajtad múlik.Biztos,hogy csak a te visszajelzéseidre kiváncsi.
2011. márc. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!