Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bulizós lányokkal hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bulizós lányokkal hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ez egy ördögi kör, én is otthonülős vagyok, de hasonló lányt nem tudok megismerni, én eljárok szórakozni de ott nem találok ilyet, ha meg én is otthon ülök akkor egyértelmű hogy bukott dolog


nem is a szórakozással van a baj, de már elegem van a minden héten más buliban fetrengő lányokból


2011. márc. 7. 15:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

idén végeztem a fősulival, bocs, de ott kb. a legalja lányok vannak, igen kevés a kivétel, minden éjjel buliznak, nagyon rossz véleményem van a fősulis lányokról


köszönöm az eddigi normális válaszokat

2011. márc. 7. 20:54
 12/14 anonim válasza:
Én sem vagyok egy bulizós fajta, 2 kezemen meg tudnám számolni, hány nagyobb buliban voltam, aztán már 24 éves leszek. :P Viszont szeretek a neten lógni. :P Barátomat is ott ismertem meg, egészen pontosan egy fórumon. Ajánlanám a netes játékokat, ott több hasonló emberrel ismerkedtem meg, fiúkkal és lányokkal egyaránt. :D
2011. márc. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Itt vagyok... otthonülő vagyok. Csak még 16 éves vagyok. :)
2011. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

nem mindegy hogy valaki azért otthonülős mert nem teheti meg hogy bulizzon (nincsenek barátai, nem engedik, stb.) vagy azért, mert az alaptermészete nem olyan, vagy már kinőtte


köszi a válaszokat

2011. márc. 8. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!