Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Rosszul döntöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rosszul döntöttem volna?

Figyelt kérdés
32 éves férfi vagyok és nem tudom mit tegyek. A barátnőmnek tavaly év végén volt egy terhességmegszakitása. A gyerek nem az enyém volt.A mütét óta nagyon megváltozott a barátnőm, semmi életkedve nincs. Tudodm, hogy miattam csinálta végig az egészet és szőrnyü volt látni ahogyan szenved. Legutóbb azzal állt elő, hogy ő már nem akar se házasságot, se családot sem gyereket, én viszont igen. Megfordult a fejemben, hogy szakitanom kellene vele.
2011. márc. 7. 10:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%

Most akkor végülis megcsalt téged egy másik palival,és teherbe esett,közben veled volt kapcsolatban és ezért elvetette?

Ha megcsalás miatt esett teherbe,akkor én már akkor ott hagytam volna(bocs).

Ha te vele akartál lenni,és elküldted abortuszra,az viszont rohadtul gáz.Mert ha igazán vele akartál volna maradni,akkor elfogadtad volna,hogy ő más gyerekét hordja ki,és te nevelted volna apaként...Szóval szerintem az elején elszúrtad,mikor megcsalt a párod.(már ha jól értettem).

2011. márc. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok.

Már rájöttem h nem jól értelmeztem a sztorit!

Bocsánat.Szóval változtatok a véleményemen!


Ha szakítás után mástól lett terhes,aztán veled összejött te elvetetted vele más gyerekét?Ha jól értem...

Igazából őt minősíti ez a dolog,mert miattad lemondott valamilyen szinten az anyaságról,kockáztatva azt,hogy talán nem lesz többet gyereke(Mert igen,az abortusz okoz olyan károkat a szervezetben,hogy meddővé válhat a nő!).

Meg kellene vele beszélned a kapcsolatotokat.Mégis hányadán állsz vele?Ha igazán szereted,akkor elmondod neki ezt őszintén,hogy imádod,és szörnyű neked látni,hogy ő ilyen depressziós,és kedvtelen.Bizonyítsd be,hogy szereted,van értelme az életének,és vele akarsz megállapodni.Ha ennek ellenére sem javul az pedig el kell vinni szakemberhez az párod.Ha kitartasz mellette és van javulás,akkor talán van esély arra,hogy folytassátok a közös életet....

2011. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Valójában nincsenek "rossz" döntések. Döntések vannak, következményekkel. Amik között vannak olyanok, amikor megbánjuk, hogy úgy döntöttünk, ahogy. Ez a "siránkozás" a mostani helyzetedben nem hasznos két okból sem: Egyrészt az ilyen döntést visszacsinálni nem lehet. Másrészt nem az a fontos az életben, hogy ne hibázzunk, hanem az, tanuljunk a hibáinkból. Ha most pl. bűntudatból együtt maradsz a lánnyal, és mindketten szenvedni fogtok ettől, akkor kinek lesz jobb és mivel? Akkor már inkább vállald be, hogy egy utolsó szemétnek fog tartani, hiszen tényleg nem volt sem okos, sem túl szép, ami eddig történt, csak hát már ez van. Ne tetézd újabb hibával, szerintem.


Az biztos, hogy a lánynak támaszra, vigaszra lenne szüksége. Azt nem látom, hogyan adhatnád ezt meg neki te a mostani helyzetből kiindulva? Amíg viszont ott vagy mellette elzárod őt mások lehetséges segítsége elől. Ha tudsz segíteni neki, segíts! Ha nem tudsz, állj félre! Most ennél nem tehetsz jobbat, sajnálom.

2011. márc. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg, mert én korábban szakitottam vele. Bő fél év múlva láttam meg újra és kezdtem megint belé szerelmes lenni. Vissza akartam kapni. Később tudtam csak meg, hogy ő már terhes valaki mástól. Mondhatni én kihasználtam, hogy ő még érzett valami irántam és túlképpen az érzelmeire hatva megkértem hogy vetesse el a gyerekét, bár láttam rajta, hogy nem akarja. Őt nem lehetne igazából vádolni semmivel. Mellesleg a szülei sem szerették volna ezt gyereket.
2011. márc. 7. 11:55
 15/18 anonim ***** válasza:
én semmiképpen sem szakítanék vele,hanem támogatnám mindenben.depressziós,amit meg is értek,hiszen elvetetett egy kisbabát,a gyermekét.ezt nagyon nehéz feldolgozni.nekem szerencsére nem volt abortuszom,és nem is lesz,de van egy 10 hós kislányom,tehát át tudom érezni szegény nő fájdalmát,hogy milyen érzés lehetett elvetetni.főleg h nem is önszántából tette.meg kéne ezek után becsülnöd mégjobban h téged választott és nem a gyermekét.hidd el túl fog jutni a depin,és ez nagyban rajtad is múlik.ha most otthagyod a sz.arban csak még mélyebbre taszítod.
2011. márc. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mindent visszavonok.Megérdemlitek egymást.Te gyilkosságra kényszeríted puszta önzésből,ő meg megteszi.Szép pár vagytok.
2011. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez mekkora durva. Szegény lány. Te el hagytad, majd rájöttél, hogy neked mégis kell, és most, hogy teljesen a padlón van még egyszer bele rúgnál. Párom egy idős veled, de ha ismerne biztos, hogy szembe köpne. És azzal védekezel, hogy a családja sem akarta? Szegény lány.

Ha van benned még emberség, akkor küzdj érte. Próbálj meg beszélni vele, hisz egy gyermek korai elvesztésére a legjobb gyógyír talán egy gyermek.

2011. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma, a lány szakitott velem, igy nem nekem kellett. Kössz mindenkinek a válaszát.
2011. márc. 9. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!