Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a párom névnapjára?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a párom névnapjára? Sok dolog már kilőve.

Figyelt kérdés

tudom h kb 1000 ugyanilyen kérdés van már, és kb felét át is olvasgattam, de nem találtam meg a megfelelő ajándék ötletet:S

1éve együtt vagyunk, ez már elég idő ahhoz h tudjam , minek is örülne, de ahhoz is,hogy az ötleteimet kilőjjem már ünnep alkalmával:\


ami ki van lőve:

közös kép: valentínnapra ezt kapta

torta: most leszünk egy évesek pontosan, és ezzel szeretném meglepni

nyaklánc: szülinapjára

bögre,plüss: csomó 'neves' börgéje van, és sose használja, csak úgy vannak. egyébként bögrét is vettem már neki, és azt hasznáni szokta.plüssnek meg sztem annyira nem örülne, már 19 évesen

könyv: karácsonykor.

sok édesség: karácsonykor.

karkötőt is kapott már tőlem, a ballagására, csak azt 1 hónap után elhagyta amit nagyon röstelt, és azóta is mondogatja h hiányzik neki:s és megkérdeztem még régen és mondta h hát örülne mégegynek. de most sajnos nincs ennyi pénzem rá.

illatszer, tusfürdő: mindig ezt kap az anyukájától, és az én szüleimtől is:D egy polca tele van csak az ilyesmikkel, persze nem is használta még őket.

ruha: ez megint csak olyan, amit az anyukája szokott neki venni. és nem is nagyon merek ilyet mert félek h kicsi, vagy nagy lesz rá:S


szóval ezek után, ha bármi normális ötletetek van, nagyon várom:):):D

még monjuk van "pár'' napom, de nem akarom az utolsó persze hagyni.

amúgy náluk nagy 'banzáj' van névnapkor is, (mi pl ennyire nem ünnepeljük) összejönnek a családi barátok (mert az apukáját is így hívják ) és nagy evés-ivás van....



szóval légyszi segítsetek.

jah, olyan 2000-max 3000 ft tudok rá szánni:\


2011. márc. 7. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ŐŐ....elmenni valahova kettesben? Szerintem az a legjobb ajándék, meg a végén valami kis karkötő, nem kell drága, amire ne lenne pénzed, valami bőr cucc, vagy olyan nyaklánc vagy mi a gutta, aminek két része van, és az egyik nálad, a másik nála...Most kapásból ezek jutottak eszembe, de még gondolkodok:)
2011. márc. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

elmenni valamerre, nehézkesem lehetne, mert szegény lába gipszbe van ínszallagszakadás miatt. igaz, már járógipszbe, de örül ha suliból hazaér. (pedig kocsival viszik a buszmegállóig, és a suliba liftezik, és haza is kocsival hozzák) de nem tud nagyon menni vele meg ilyesmi. ezért ez megitncsak kilőve.

olcsóbb, egyszerű karkötő is jó ötlet csak tudom h olyat szeretne amilyet ballagására vettem, az ezüst volt, és nagyon tetszett neki, és ha veszek neki karkötőt megint olyasmit szeretnék.

a nyakláncos dolog is kilőve, bár jó ötlet, de nem rég kapott tőlem egy hasonlót csak kulcstartóba.:D

és a volt barátnőjétől is kapott ilyet, ezért nem szeretném.


várom az ötletedet:D meg másét is persze:)

2011. márc. 7. 08:34
 3/11 anonim ***** válasza:
hát...egy kis dísztárgy amit kitesz a polcra és jól mutat, azzal mi a helyzet?:D
2011. márc. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

sok van neki nagyon:S mindenféle, van ami még kiskoráról.

(pont most "költözködött" és pakoltuk ki a dobozokat, és már nem tudtuk ezeket a mütyűröket hova kitenni:S)

2011. márc. 7. 08:56
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel neki egy dvdt?

(Kedvenc film)

2011. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kb 500 filmje van, egyfolytába tölti le őket...:S
2011. márc. 7. 12:53
 7/11 anonim válasza:

[link]


Én ilyet vennék ha lenne bnőm :) meg akarok is a kiszemeltnek :)

2011. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

ezek nagyon szépek:D


de fiúnak nem vennék ilyet:\

2011. márc. 8. 09:32
 9/11 anonim ***** válasza:

Sört.


Ezzel nem lehet mellélőni.

Hasznos.

2011. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alsógatya, boxer.
2011. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!