Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátod más lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod más lányoknak írna Facebookon, hogy milyen szépek és nagyon hiányzik neki, bla-bla, kidobnád?

Figyelt kérdés

Nem volt eddig semmi komolyabb probléma,viszont rájöttem,hogy Facebookon a kapcsolatunk előtt nagyon sok lánynak írogált,miközben volt barátnője.Amióta velem van együtt 2 lánynak írt olyan üzenetet,amiben leírta,hogy nagyon hiányzik neki,szereti és nyakra főre dicséri,pedig a lánynak van barátja és kb 200 km-re lakik tőle.Egy másik lánynak csak annyit írt,hogy mizu vele és nagyon szép,hiányzik neki,de a lány nem írt vissza.

Pedig ki vagyok téve neki,hogy velem van kapcsolatban és szeretné,hogy költözzek hozzá.Pár hónapja vagyunk együtt.

19/L


2011. márc. 7. 02:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott hiányozni néhány lány ismerősöm,ha nem beszélek,találkozok velük,még akkor is,ha barátnőm van. És? Mi ebben a rossz? Egy párkapcsolat nem azt jelenti,hogy az ÖSSZES érzelmünket csak a párunkra KELL és SZABAD zúdítani.. Ha egyébként BELÉD szerelmes,akkor mi a gond?? Egy szerelmes ember pedig NEM fogja megcsalni a párját.
2011. márc. 7. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nálam már eleve tabunak számít a lányokkal való barátság.Mellesleg,az még oké lenne,ha csak annyit írna,hogy hiányzik neki.De "szeretlek"?!+az sem normális szerintem,hogy dicséri nyakra-főre.
2011. márc. 7. 02:51
 3/14 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy esetleg vannak neki lány ismerősei, aki mondjuk ha tényleg 200 km-re lakik tőle, akkor elképzelhető, hogy hiányzik? Szerintem teljesen hihető, hogy ha valakit jó ideje nem látunk, akkor hiányzik. Ráadásul a csajról tudja, hogy foglalt. Ő maga nem is titkolja, hogy foglalt, sőt, nyíltan mindenkinek a tudtára adja. Mondta/írta egy szóval is, hogy el akar hagyni téged? Mondta egy szóval is, hogy azokat a csajokat meg akarja dugni? Vagy hasonlót? Mondta, hogy járni akarna velük? Ugye, hogy nem. Akkor meg mit majrézol? Mert azt mondta, hogy szép? Én pl. a kishugomat is meg szoktam dícsérni, hogy milyen szép. Elhiheted, nem azért, mert meg akaroim fektetni.

Ráadásul nekem a legjobb barátom egy csaj. Évek óta barátok vagyunk, neki van pasija, nekem is van egy alakulóban levő kapcsolatom (de volt, amikor mindketten függetlenek voltunk, és akkor is barátok maradtunk), tegnap mégis azt mondtam neki, hogy szép. Mert mint barát, annak tartom.

Szóval szerintem sürgősen embereld meg magad, mert könnyen rámehet a kapcsolatod erre a beteges féltékenységre.

2011. márc. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

02:51


Szerintem az sem normális, hogy valaki fb-n éli a közösségi életét, de biztos én vagyok a maradi huszonéves.. :P

2011. márc. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Nálam már eleve tabunak számít a lányokkal való barátság." Valakinél meg nem. Gondolom neked is mindig csak csaj barátaid voltak. Vagy ha nem, gondolom mihelyett lett egy kapcsolatod, az esetleges pasi barátaiddal erre hivatkozva rögtön megszakítottad a kapcsolatot.

Tudod, egy párkapcsolat nem arról szól, hogy a világ megszűnik létezni kettőtökön kívül. Nyilván vannak bizonyos felelősségek, kötelezettségek, nyilván a kapcsoalt alapja a két fél kölcsönös elfogadása és bizalma, valamint hűsége. De van élet kettőtökön kívül is. Ha én járok valakivel, akkor értelemszerű, hogy a figyelmem első sorban rá irányul, de nem fogom kidobni a barátaimat, akik tényleg minidg ott lesznek nekem. Mert egy kapcsolat nem erről szól.

2011. márc. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
03:00 senk inem mondta, hogy ott éli a közösségi életét. Csak nyilván ha az illető az ország másik felén él, olcsóbb és praktikusabb, mint levelet küldeni, vagy smsezni vele.
2011. márc. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Na jó,hát akkor le írom miket írt neki,amik elsősorben bosszantanak:

Így köszönt,hogy

-"szia,leggyönyörűbb"

-"Nagyon rég láttam már azt a gyönyörű arcod"

-"Feldobtad az egész napom ezzel,hogy írtál nekem"

-"Nagyon szeretlek"

Aztán a csaj visszaírt,hogy szereti,egy idegen nyelven.

Ő meg ezt írta vissza,hogy "Ez az én csajom és hogy milyen intelligens."

Ne mondja már nekem senki,hogy egy ilyen beszélgetés láttán,senkibe nem merülne fel a kétely...

2011. márc. 7. 03:07
 8/14 A kérdező kommentje:
Engem igen is zavarna,ha lányokkal lógna a barátom.Én is megtisztelem őt azzal,hogy nem járkálok el más fiúkkal,miközben vele van kapcsolatom,mert tudom (ha még nem is mondja),hogy zavarja.Persze ha egy fiú beszélgetni szeretne velem,beszélgetek vele,de ne akarjon már külön találkozgatni és udvarolni.
2011. márc. 7. 03:11
 9/14 anonim ***** válasza:

Jó, annyit azért tegyünk hozzá, hogy nem azt írtad a kérdés feltevésekor, hogy körüludvarolja, hanem annyit, hogy azt mondja, szép, meg hiányzik neki. A kettő nem ugyanaz. De azért még mindig azt mondom, hogy a hülyeségből, kedvességből és poénból elcsattant szófordulatokat ne keverjük a komoly szerelmi vallomással meg a flörtöléssel.

Egyébként meg az nem tisztelet kérdése, hogy megtartja-e a barátait, vagy kidobja a kedvedért. Ahol ilyen lépésre kerül sor, ott a bizalommal bajok vannak. Meg igen, akinek a barátai csak addig barátok, ameddig nincs párkapcsolata, az azért eléggé szegényes érzelmi világú alak.

Ja, hogy neked lehet beszélgetni más srácokkal, ő meg facebookon nem írhat csajoknak? Érdekes.

Normál esetben azt mondanám, le kell ülni, és megbeszélni a dolgokat, de az írásodból nekem úgy tűnik, te olyan nő vagy, akivel nem lehet értelmesen komoly dolgokról beszélgetni. Pláne ekkora messzemutató bizalom mellett, amiről az is tanúskodik, hogy az ő facebookozása után kémkedsz. Mi lesza köveetkező lépés, lehallgatod a telefonját, vagy bepoloskázod a szobáját? :D

2011. márc. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Lehet még mindig azt hiszi hogy ő a Nagy DOnHuan.

Elbeszélgethetnél vele igazán erről.

2011. márc. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!