Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek akar még tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akar még tőlem valamit? Bővebben lent?

Figyelt kérdés
azert hagyott el, mert azt mondta már nem szeret. A szakitasunk után egy hét már irt, hogy vagyok, stb. Ezután meg egyszer rámirt, de akkor csak úgy beszélgettünk mintha haverok lennénk, semmi több. Aztan egyik nap irtam neki, hogy megkérdezzem hogy van, erre elkezdtünk beszélgetni, és a végén azt mondta, hogy jön hozzám aludni. Gondolom viccből, erre szinte nem is reagaltam és elköszöntem. Most tanacstalan vagyok.
2011. márc. 6. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudod baratom sok lany van igy .. az oruletbe tudnak kergetni engem ezzel hogy sokszor asse tudjak hogy mi a bajuk . Ilyen szituban vagyok en is , csak kicsit rosszab mert osztalytarsam .. Nem tudok kiigazodni rajta , nagyon szeretem tenleg , o is kotodik valamilyen szinten hozzam , de nem lehet Ot megerteni . ( VV4 - Napraforgok :) )


Egy tippet tudok adni . Ne fuss utanna , ne ess abba a hibaba amibe en , mert akkor vege mindennek . Vard hogy o is keressen , erdeklodjon irantad . Kb 3-1 es aranyba legyel (3x O keres teged , 1x te Ot)

2011. márc. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!