Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy járjak egy lánnyal?

Figyelt kérdés

14 vagyok, és még nem volt barátnőm. De már nagyon szeretnék egyet. Az lenne a kérdésem, hogy mik azok a dolgok, amik általában bejönnek a lányoknak. Pl milyen legyen a stílusom, hogy beszéljek velük, mennyire legyek közvetlen stb.

Vagy ha jobb ötletetek van, azt is elmondhatjátok. Hogy viselkedjek, hogy legyen barátnőm?


2011. márc. 6. 18:00
1 2
 1/11 Norb66 ***** válasza:
Legyél ÖNMAGAD és senki más.
2011. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az voltam 14 évig, és nem vált be :) Nem akarok megváltozni, csak max egy kis időre, hogy kipróbálhassam a párkapcsolatokat
2011. márc. 6. 18:05
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Nézz ki jól, csak ez számít!
2011. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint fiatal kamasz lány, elmondom, hogy mik jönnek be és mik nem jönnek be nekem:


Utálom, ha egy fiú folyton felhívja magára a figyelmet, és amikor épp eközben az ˝akció˝ közben van, akkor meg másodpercenként rám-rám néz. Ezt mindig is utáltam.


Nem szeretem, ha egy fiú folyton felvág mindennel.


Nem szeretek, sőt kifejezetten utálom, ha egy fiú valami TV-ből vett idióta ˝menő˝ stílusát utánozza. Azt szeretem, ha valakinek van saját stílusa.



Utálom, ha egy fiú csak magával van elfoglalva, mármint hogy jó-e a sérója, milyenek az izmai...


Szeretem, ha egy fiú illedelmes, előzékeny, intelligens.


Szeretem, ha egy fiú kedves, megértő, de ne legyen nyálas.

2011. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2011. márc. 6. 18:15
 6/11 Norb66 ***** válasza:

Hát figyelj... ha mást fogsz utánozni, akkor lehet hogy beválik, viszont ha meguntad azt hogy másik stílusát átvett vagy valamilyen tulajdonságát és visszatérsz az eredeti saját énedhez, a lány ki fog belőled szeretni, és akkor megint nem tartasz sehol. Hagynod kell hogy a lány a saját énedbe szeressen bele, amit bárhol bármikor "adni" tudsz, mert elvégre te vagy, így meg is tudod tartani, mert azt "nyújtod" neki amit szeret.

Fiatal vagy még, bőven van még 1-2 éved hogy becsajozz. Sőt lehet már holnap találsz egy neked való lányt, senki nem tudja. És különben is, egy, azaz az igazi nem elég? :P Add csak önmagad.

2011. márc. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem legyél nyomulos jo fej beszélgess vele sokat és egyre oja nabb témákrol és meg fogg benned bizni és talán beléd is szeret
2011. márc. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is 14 vagyok, nekem se volt. Nekem egyszer elmondták, hogy mi jönne a be a csajoknak, hogy miben változzak meg, hogy kéne kinéznem, de őszintén: letojtam.

Majd ha egy csaj tényleg BELÉM szeret és nem egy fickóba, akit én alakítok, akkor lesz csak jó.

Ha nem lesz ilyen? Hát beszívtam, de akkor se éri meg mássá válni érte.

2011. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézzétek a kis kaszanovát!

14 évesen már meg akarja váltani a világot!

Hova sietsz? Elöbb tanulj meg hokizni!

2011. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Varj meg. En is igy voltam 14 evesen, aztan vegul 25 eves koromra lett, mikor mar azt hittem sose jon ossze... Nem kell rugozni ezen a teman, elobbutobb megoldodik magatol
2011. márc. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!