Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? (Bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátnőm jelentkezett az EVIME pályázatára, melynek során kikerülhet külföldre 2 évre tanulni. Ha sikerül neki, szeptemberben kimegy és két évig vissza sem jön.Nem tudom, hogy hogyan viszonyuljak ehhez. Nem akarom, hogy kimenjen. Biztosan vége lenne a kapcsolatunknak.Nem vagyunk olyan régóta együtt, de nagyon szeretem. Biztos jól esne neki a támogatásom, de képtelen vagyok rá. Ja és lehet, hogy két év után sem jön haza, mert ha jól tanul, akkor megkeresik külföldi egyetemekről és ugyanúgy kint folytatja a tanulmányait. Nem akarok szakítani vele, mert még nem is biztos, h kikerül(bár tavaly is már döntős volt), másik meg hogy szeretem és jó vele lenni.De nem tudnám elviselni, hogy ilyen baromság miatt menjünk szét. Mégha elhidegülnénk vagy már nem szeretnénk egymást azt mondanám oké, hadd menjen. De így. Ezt az egészet csak én szívom meg.
2011. márc. 6. 17:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Beszéltél már vele róla?

Mert az is sokat segíthet..

2011. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Március van, szeptember pedig messze, addig bármi történhet még.

Szerintem korai még ezen aggódnotok, inkább élvezzétek egymás társaságát.:)

2011. márc. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát hogyne, beszéltem vele. Lehangolttá válik, mert neki ez fontos és ő sem szeretne elveszíteni.De távkapcsolatot sem akar, mert abban már volt része és nem akarja azt a fajta szenvedést mégegyszer.Őszintén szólva én sem. Nem fogom mondani neki, hha igazán fontos lennék lemondana erről. Ez elég szemét dolog lenne.
2011. márc. 6. 17:42
 4/13 anonim ***** válasza:
És esetleg te nem tudnál keresni kint valami sulit??
2011. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen ehhez is egyfajta életfelfogás kell.A rákos beteg is eldöntheti, hogy azon szomorkodik, hogy mennyi mindenről marad le vagy kihasználja a hátralévő idejét.Am az h kimegy az már most áprilisban eldől.
2011. márc. 6. 17:45
 6/13 A kérdező kommentje:
Dehogynem.Csak egyrészt az hogy hova mehet az jövőhéten derül ki, másik hogy már jelentkeztem a BME-re.
2011. márc. 6. 17:46
 7/13 anonim válasza:
Az én párom tavaly januárban ment ki Ausztriába dolgozni,2.hetente jó ha haza tud jönni,s egyre ritkábban az is csak 2-3.óra,ünnepnapok nincsenek bárban dolgozik,nekem Ő a másik felem ,de sok minden megváltozott,ha tudsz menj Vele,az egy új világ lesz számára s bármennyire szeret megfog változni,s nehéz partner nélkül magányos lesz,nekem is mindent ígér és nagyon sok fájdalmat kellett megélnem,s megélek emiatt,ha jövő tavaszig kihúzzuk kitudok menni utána előbb nem.Menj Vele.
2011. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mennék én, de ha egyszer nincs miből. Neki állják a szállást, az iskolát, a repjegyet, mindent.És ha neki nem is jönne össze, még mindig tud itthon továbbtanulni. Ott kapásból nem is tanulhatok ahol ő, mert ennek a programnak saját iskolái vannak és csak így lehet bekerülni. Én meg nem jelentkezhetek már rá, mert végzős vagyok. Ha meg mondjuk Hongkongba megy oda hogy menjek utána? Még a jegyre sem futná.Nekem kint amúgy sem lenne lehetőségem tanulni, sem lakni. Csak dolgozni tudnék.MEg már amúgy is jelentkeztem a BME-re. Ami az én érdekem lenne, az nem szakítana szét minket feltétlen, de az ő elképzelése mindenképp. Nem tudok kimenni utána. És nemhogy kéthetente, két évig nem is látnám.Csak skype-on de az nem elég.
2011. márc. 6. 18:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, ember!

Megmondom az igazságot, de nem lesz kellemes!

Ha kimegy, akkor szakíts vele!

Egy olyan lány, akinek magas az irányodban a vonzalmi szintje és szeret, az egyszerűen nem akar/ nem tud elszakadni a párjától. Semmilyen kifogással sem!

Ez a leverő valóság!

Ha a lány ki akar menni, nála ez a vonzalmi szint nagyon alacsony.

Ha kimegy, akkor szakítanod kell vele, egyszerűen nem éri meg, ki tudja mit áldoznál rá, és az is felesleges lenne, mert ha annyira fontos lennél neki, akkor nem menne ki egyáltalán.


Tudom, nehéz elfogadni, de hidd el: egy szerelmes lány nem megy el tőled SEMMILYEN indokkal sem! Ahol ez megtörténik, legyen szó BÁRMILYEN indokról, ott már az ő hozzád való viszonyával komoly bajok vannak.....

2011. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nézd meg a hétmérföldnyi szerelem cimü filmet :))
2011. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!