Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkinek megy, csak nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek megy, csak nekem nem, miert?

Figyelt kérdés
Itt a tavasz, fogjuk ra :)) Egyre tobb a szerelmes par az utcakon... es ez engem egyre jobban kezd frusztralni. Miert is? Mert nekem nincs senkim. Pedig nagyon vagyom ra, sokszor gondolok arra, hogy milyen jo lenne szeretni valakit, tartozni valakihez, megosztani vele minddennapjaimat. De ez sajnos nem lehetseges, mivel keptelen vagyok ilyen teren nyitni a fiuk fele. A baratkozas az megy, sot, szinte jobban elvagyok a fiukkal, mint lanyokkal, de csak mint haver. Szeretnem, ha valakivel ez lehetne tobb is. Minden kis segitseget, jotanacsot szivesen fogadok. Bocs, hogy nincs ekezet, kulfoldi a szamitogepem.
2011. márc. 6. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt vettem észre, hogy a tavasszal kezdődnek a szakítások. Én is, ismerősök körében is, rengeteg a szakítás. Na azt képzeld el, ez milyen nyomasztó.... Ne aggódj, lesz valakid. Gondolj arra, hogy legalább neked nem "hiányzik" valaki, mert ez egy nagyon fájdalmas érzés, és így látni a szerelmes párokat. Nyugodj meg, eljön a te időd. Voltam úgy, ahogy te vagy most. Az a baj, hogy ezt nem lehet nagyon siettetni. Hogy ha amúgy eljárkálsz társaságba, és nem vagy zárkózott, akkor előbb-utóbb lesz valami. Fel a fejjel:) Nagyon sokan vannak egyedül, és valaki rád vár:) Sok sikert:)
2011. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bemásolom, amit máshova írtam. Ugyanezt tudom itt is mondani:


Ne csak várd, tegyél is érte:

- Ne AKARD görcsösen, mert nem lesz. Pont azért nincs, mert ezen rágódsz, ne foglalkozz ezzel, felejtsd el, hogy nincs pasid, és akkor majd lesz.

- Változtass a nézeteiden, lehet ezzel van a gond.

- Változtass az igényeiden, lehet azért nincs, mert van egy 70 oldalas listád. Csinálj belőle 1 oldalasat, és akkor lehet több srácot észre vennél.

- Azt szokták mondani, hogy előbb magunkat kell megtanulni szeretni, magunkban kell bízni, és akkor fog ez menni a többi emberrel is.


Gondolkozz el azon, hogy mit csinálhatsz rosszul.

2011. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor mondjuk ne itt sirkankozz, hanem cselekedj... :) es ne arra varj h a sult galamb a szadba repuljon.... nem tudom hany eves vagy... de tegyel valamit magadert...es erezd jol magad.. mosolyogj a vilagra, s az visszamosolyog rad :)) . Kezdj el pl futni jarni, vagy ki a kutyaval itt a tavasz...termeszet csodakra kepes....vagy egy uj frizura, image valtas, baratkozz, ismerkedj es maris jobban eszrevehetnek masok :P

17/L

2011. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13:29-es vagyok. De igazából a kérdéseddel elárulod magad, önbizalomhiányod van. "Mindenkinek megy, csak nekem nem" Bízzál jobban magadban, szeresd magad!
2011. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi baromságot összeírni. Tipikusan a sikeres emberek képtelenek azt felfogni hogy van olyan aki hiába tesz érte valamiért mindig pofára esik. Jó időben jó helyen lenni. Szerencse kérdése.
2011. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!