Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? (túl rövid)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (túl rövid)

Figyelt kérdés
Van egy srác aki már vagy 1 évig tetszett de mosanában nem találkoztunk és el is felejtettem de nemrég elkezdtünk beszélni msn-en jókat szoktunk beszélgetni minden féléről a múltkor szóba jött a szex és megkérdezte hogy lefeküdnék e vele mondtam neki hogy lehet de én nem csak azt szeretném tőle főleg hogy még szűz vagyok. Aztán elhívott moziba amire igent mondtam de azóta nem beszéltünk és utólag visszagondolva már nem vagyok benne biztos hogy tényleg jó ötlet e vele találkozni. Mármint én nagyon szívesen járnék vele de ha ő tényleg csak szexelni akar akkor lehet hogy nem. Lécci csak normális válaszokat! 15/L
2011. márc. 6. 12:41
 1/1 anonim válasza:

Hosszú idő eltelte után nem biztos, hogy a pár alkalmas msn-es beszélgetések a legjobb módszere az első együttlét időpontjának meghatározására. Ha hosszútávon gondolkodunk. Foglaljuk össze:


msn

"akarsz velem szexelni?"

"nem!"

"ok. menjünk el moziba!"

aztán eltűnik


Találkozz vele, ha nem tudsz neki ellenállni, végül is egy moziban csaknem akar magáévá tenni.De ne éld bele magad.

2011. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!