Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha ezt mondja akkor belém szeret valaha?

Figyelt kérdés

Kb fél éve ismerek egy férfit és tegnap volt az első randink.Megfogta a kezem és azt mondta,biztos össze akarok-e jönni vele?Nem akar engem bántani,nem szeretné ha esetleg csalódást okozna nekem.Nem tudja,mit érez irántam.Mikor megkérdeztem,miért csalódnék,azt mondta:hátha nem ilyen férfira vágyok,mint ő.Megkérdeztem azt is hogy beém tudna-e szeretni,de csak ugyanaz volt a válasz:nem tudja,mit érez.És kedves,aranyos lánynak tart,akit nem lehet nem szeretni.A randi vége felé mondogatta hogy örül,hogy vele vagyok,jól érzi magát.

Én borzasztóan szeretem jó ideje és félek,hogy nem alakul ki nála a szerelem.Miért mondhatta ezeket?Lehet hogy csak nem akar megbántani?Sokat csalódtam az életben és attól tartok,egyszer odaáll elém,közli hogy nem tud megszeretni és hagyjuk abba:S 25/l


2011. márc. 6. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizonytalan, ő maga sem tudja mit akar. Én mondjuk nem mondanék ilyeneket, annyit mondanék, hogy időt kérek, amíg rendezem az érzéseimet.
2011. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Fuss....

na de komolyan. Egy új kapcsolat, nem egy életbiztosítás. Nincs rá garancia, hogy milyen minőségben fog működni.

A fickó valamiért bizonytalan.Mikről beszélgetettek azalatt a fél év alatt? Mondhattál neki valami olyat, ami kiváltotta belőle ezt a bizonytalanságot?

Egyébként első találkozás alkalmával nem túl komoly téma ezekről a dolgokról beszélgetni?

Fél éve ismeritek egymást, de csak most találkoztatok előszőr. Hol alakult ki az ismeretség? Internet segítségével? Szerintem a net "csak" egy ugródeszka. Teljes képet csak teljes egészében tudunk valakiről alkotni: Megjelenés, kisugárzás, arc szimpatikussága, hangja, stb. Ezeket a dolgokat a net nem tudja közvetíteni. Ne siessetek. Az erőltettet dolgok hosszútávon nem szoktak működni. És ne akarjon a fickó megfelelni, egy életen keresztül lehetetlen. Adjátok önmagatokat, az mindíg beválik. És ha nem, akkor nem veszítettetek semmit és gyerünk tovább.

28/L

2011. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hol ismerted meg őt és hány éves? Van/volt családja, vannak gyerekei? Fontos kérdések, hogy valamilyen szinten megértsük a gondolkodását.

Egyelőre ennyi infóból még én nem tudok sok okos dolgot mondani neked, de azt, amit mindenképpen nagyon fontosnak tartok, az az, hogy vedd lazábbra a kapcsolatot addig, amíg nem ugyanazt érzi, amit te, amíg nem látod, hogy beléd szeretett. Gondolj rá inkább barátként és soha ne szeress egy pasit jobban, mint ahogy ő szeret téged. Tudom, sablonnak hangzik és még azt is gondolod, hogy ezt nem lehet irányítani, de lehet, csak gyakorlás és idő kérdése. Szóval vedd lazábbra és érezd jól magad a bőrödben, meglátod, így rövidesen sikerülni fog!

Egyébként nagyon jó jel, hogy a randi vége felé elmondta neked, mennyire jól érezi magát veled. Ha ennyire egymásra hangolódtatok, akkor valószínűleg keresni fog még téged a folytatás miatt, csak kérlek szépen, ne ezen görcsölj nap mint nap, mert tényleg neked lesz rosszabb.

2011. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Levelezőn járunk iskolába,tehát heti kétszer találkozunk,telefonon is szoktunk beszélni..Elvált,van két gyereke.Ő csak annyit mondott hogy két kapcsolata is azért szakadt meg,mert nem tudott beleszeretni a nőkbe,de azok szerették őt.Na mindegy,hagyom alakulni a dolgokat,aztán majd lesz valami:((
2011. márc. 6. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!