Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele, hogy normális legyen?

Figyelt kérdés
Párommal másfél éve vagyunk együtt, minden teljesen rendben ment, tök jó volt, most pedig kb. 2hónapja van az az időszak,hogy minden ami csak lehet problémája. Ha valamit csinálok közli,hogy ne úgy csináljam, akkor úgy csinálom, ahogy mondja, akkor az sem jó. Mindig mindenért csak kiabál, semmi nem megfelelő, mindenbe beleköt a múltból, elege van belőlem... Amikor lenyugszik akkor bocsánatot kér,mondja,hogy szeret,és akkor minden rendben. Ez így megy nap mint nap. Tudom,hogy szeret,és anyagi gondjai miatt is lehet ez a hangulat ingadozása, de miért rajtam kell letöltenie? Már mondtam neki,hogy változzon, és szerinte változik, de annyira nem megy neki.. Kezd fogyni a türelmem, hogy hallgassam, hogy neki soha semmi nem jó, mindig mindenért én vagyok a hibás, a sértett fél pedig ő.. MIért van ez? És mit tegyek? Én is változok, de ő a semmibe veszi..:( Annyira szeretem,soha nem tudnám elhagyni, meg ha elhagynám tutira szívrohamot kapna, így is a sok idegeskedéstől rossz a szíve... Segítsetek kérlek, a ma reggeli összeveszés már megvolt..:( Köszönettel: egy elkeseredett naív 18 éves lány.. (a barátom 22)
2011. márc. 6. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig azt bántják az embereretnek, akit szeretnek, aki közel áll hozzájuk, akiben bíznak. Az, hogy hogyan lehet ezt rendbe hozni nem tudom, a lényeg az, szeret Téged és ezt normális időszakaiban tudja is.


Szerintem ne morogj rá sokat, bocsáss meg neki mielőbb, de azért érezze, hogy ez nincs rendjén. Valamint kerüld a veszekedéseket, ne kapd fel a vizet mindenen. Légy őszinte hozzá és türelmes. Adj neki minden magne B6-ot, az jótékony hatással van az idegekre.

2011. márc. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bízok a javulásban.. Nem morgok rá, már szólni sem merek. Tudom,hogy a háttérben az a k***a pénz van..:( Semmi pénze nem lesz még 2hónapig,és rajtam tölti le.. De én még tanulok,nem tudok rajta segíteni.. Csak lenne a régi..:((

Napi 3órát sírok emiatt kb. Őt nem hatja meg..

2011. márc. 6. 10:27
 3/3 Norb66 ***** válasza:
Próbálj neki kedveskedni. Kedvenc süti, kaja, inni, program, vagy üljetek le együtt játszani valami (számítógépen vagy társas). A megoldás mindenképp az hogy nagyon türelmes és elnéző leszel vele. Muszáj kitartanod mellette. Két okból: ha elhagyod neki annyi. A másik pedig hogy tudod hogy nem az ő hibája, hanem az országé (ha olcsóbb lenne minden stb...), pontosabban a pénzé. Minden kapcsolatban vannak nehéz időszakok, amikor bebizonyíthatjátok egymásnak hogy szeretitek egymást, és összetartozok. Ha vége lesz ennek az időszaknak és újra jó lesz minden, majd meglátod hogy mennyire megérte kitartani mellette, és milyen hálás lesz, és hálás leszel magadnak is. Kitartás!
2011. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!