Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért akart engem mert még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért akart engem mert még nem voltam meg neki? Vagy lehet ennek más oka is.

Figyelt kérdés
Gyerekori szerelem volt 14éves voltam mikor összejöttem vele ő három évvel idősebb volt. Másfélévig együtt voltunk nem feküdtem le vele,mert még éretlenek gondoltam magam.Szakításunk után össze jött a legjobb barátjával akivel már több mint két éve együtt van. Nyáron megint elkeztünk találkozgatni és lefeküdtem vele szóval megcsalta a barátnőjét. Azt mondta szakit a csajjal,de még sem tette meg. Akkor pár napig szüneteltek. Mondtam hagyjuk akkor a dolgot.Pár hónapig nem beszéltünk majd megint találkoztunk és azt mondta én is fontos vagyok számára meg az a lány is akivel együtt van. És már sirt is,hogy neki mi van ha két élete szerelme van megbeszéltük többet nem fogunk találkozni. Amikor először megcsókolt két év után azt mondta erre vártam itt keresem az igazit közben meg itt van előttem. Azonban egy helyen dolgoztunk de a barátnője is és ha ott összefutottunk mint ha már 2éve nem is beszénénk még egy sziát se mondd. Azóta már nem dolgozok ott elmentem és nem is tarjuk egymással a kapcsolatot. Egy közösségi oldalon így szeretlek úgy szeretlek mondja a csajnak. Most akkor azért találkozott velem h megdugjon azért mert mikor jártunk nem sikerült neki? Vagy épp tényleg esetleg érezz valamit irántam vagy érzett akkor?18Lány
2011. márc. 6. 02:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi is lehetünk néha bonyolultak... Szóval nem tudom a választ, és szerintem ő sem tudja.


Amit viszont tudok: Ha valaha lehetőséged lenne járni vele, légy észnél, és mondj nemet. Megcsalta veled a barátnőjét, ne gondold, hogy nem teszi ezt meg más kapcsolatban is. Vannak ilyen emberek.

2011. márc. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előzővel - részben.

Ha összejönnél vele nem biztos hogy csalna.Hacsak nincs még pár olyan a tarsolyában akik nem voltak meg :)

2011. márc. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. márc. 7. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!