Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bízhat még bennem? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhat még bennem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

elősször is itt egy korábbi kérdésem, hogy lássátok milyen problémáink vannak voltak : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


de rájöttem, hogy nem akarom elhagyni... de hétfőn ( ott van benne , hogy nem írt péntek szombat vasárnap)

szóval, szakítani akartam vele, de előtte elkövettem azt a hatalmas problémát, hogy egy másik sráccal csókolóztam, de mivel utána nem szakítottam vele, így nem mondtam el..


és tegnap kitudódott.

én meg elmondtam neki, hogy ez egy hatalmas hiba volt, tanultam belőle , rájöttem , hoyg nekem nem kell más, és hogy nem fog ilyen előfordulni.. azt mondta, hogy szeret de mér nem tud bízni bennem, és mondta, hogy adjak neki egy kis időt , nem akar eltávolodni, szóval suliban találkozunk stb,. de bizonyítsam be neki, hogy szeretem, és ha most nem-fogok rögtön egy srác után futni, akkor talán visszanyerheti a bizalmát.

szóval , szerintetek, ha újra együtt lennénk akkor egy idő után lehetne minden a régi?

komolyan szeretem, és tudom nagy hiba volt, és rájöttem szeretem őt, csak nagyon szét voltam esve mivel péntek szombat vasárnap nem írt semmit , és nemtudom , hogy mi volt velem akkor!

előre is köszi a válaszokat..


2011. márc. 6. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem akarná veled folytatni, akkor lerázott volna. Bizonyítani... El kell majd minden megaláztatást tűrnöd, totálisan alárendelt leszel hosszú ideig a kapcsolatban szerintem...
2011. márc. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A ki egy-két-három napi duzzogás alatt más szájába köt ki az ne csodálkozzon. Örülhetsz, hogy a srác nem azonnal végleges hatállyal, visszavonhatatlanul rúgott ki. Én megtettem volna. Ilyeneket lehet magyarázni, csak semmi értelme.
2011. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És hogy a válaszra is válaszoljak, nálam nem lenne esélyed, eljátszottad a legfontosabb dolgot. Mindegy, mit hogy bizonygatsz, az már átgondolt taktika. Te már bebizonyítottad az igazi érzelmeidet, ott akkor a másik sráccal.
2011. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!