Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 14/L éves és egy 17/F?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14/L éves és egy 17/F? (több lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek nagy a korkülönbség? Mehet így a kapcsolat?

Első együttlétig mennyit kéne várni??


2011. márc. 5. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
sztem nem oylan fontos várni ...
2011. márc. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Küldj képet.

Nem nagy a korkülönbség, csak kicsit fiatal vagy.

Védekezést soha ne felejtsétek el! A Kihúzom módszer szart sem ér!!

Akkor csináljátok, amikor kívánjátok, komolyan! De szerintem még csak csók legyen max petting, várj még legalább 1, 2 évet.

2011. márc. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ha küldesz email címet küldök képet :)
2011. márc. 5. 23:28
 4/10 anonim ***** válasza:

mi is pont így voltunk én 14 voltam pasim 17 (3 éve együtt vagyunk)

mi 4 hónap után veszítettük el a szüzességünket együtt :D

de én nem mondhatom meg, hogy te mikor tedd meg

17/L

2011. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kswtq1@indamail.hu
2011. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
küldtem
2011. márc. 5. 23:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Köszi, aranyosak vagytok:)

Ismerjétek meg egymást jól és ha tényleg szeretitek egymást, miért ne mehetne a kapcsoalt??

Sok boldogásgot! A belsőre is figyelj oda!

2011. márc. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszöntem! :D :D

Még kialakulóban vagyunk :]

2011. márc. 5. 23:49
 9/10 anonim ***** válasza:
Korkülönbség csak annak létező fogalom, aki ezzel foglalkozik, akinek a kapcsolatai ezen alapulnak. Van nagy korkülönbség, de ott meg totál nem foglalkoznak azzal, hogy ki hány éves. Barátnőm, és köztem is 7 év volt a különbség, úgy, hogy ő az idősebb! Szerintem ezt most felejtsd el, hogy korkülönbség. Ha 2 ember szereti egymást, akkor totál nem számít ez. Ez majd akkor lehet érdekes, amikor már a házasság, családalapítás van soron, de akkor sem biztos. Ezt majd ti érzitek, hogy mikor jön az első. Adjátok meg a módját, ne kapkodjátok el. Az idősebb barátnőmmel én másfél hónap után feküdtem le, pedig ő 2x idősebb mint te. Úgy éreztük, hogy akkor jött el az ideje. Az első élmény az emlékezetes marad. Figyeljetek oda egymásra majd, mondom, adjátok meg a módját. Gyertya esetleg, szexi ruha, kedvenc parfűm, sejtelmes fény, kis alkohol, hogy oldja a gátlásokat, stb. Én most is szeretettel gondolok vissza az elsőre, mert annyira kitett magáért az akkori barátnőm. Fontos ez, hogy szeretettel gondolj majd vissza, a szép emlékek jöjjenek majd, és ne az, hogy nem a megfelelő srác volt, nem figyelt oda rám, csak levetkőztünk és bumm.
2011. márc. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2011. márc. 7. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!