Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz döntés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A segítségeteket kérném!


Nemrégen megismertem egy lányt, havernak köszönhetően. A lány a haver bnőjének húga, nagyon jó fej, szép is, stb. Belezúgtam első pillantásra, de sajnos nem jött össze a dolog, egy "kedves" ismerősöm belekavart a dologba rendesen, annyira hogy már hozzám se nagyon szól. Ennek már kb 2 hónapja. Továbbá többek között kiderült róla az is hogy teljesen megbízhatatlan, minden hónapban más pasival kavar, ésatöbbi.


Viszont most van egy másik lány, aki kedvel, ő is bejön nekem, habár nemrég azt mondta hogy nem akar most pasit, ismerkedni, stb (ehhez képest akármikor találkozunk, próbál szemezni, kihívóan bámul, nem egyszer úgy néz, mintha azt akarná hogy ott helyben teperjem le, ilyenek). Nem ismerem túlzottan, de első benyomásra aranyos, és hát nem egy bányarém :D


És most teljesen össze vagyok kavarodva. Nem tudom mit tegyek, az első lányt nagyon szeretem, hiába minden hibája, megbízhatatlansága. A második is tetszik, megbízható, de érezni nem nagyon érzek iránta semmit. Mit gondoltok, mit tegyek?


2011. márc. 5. 21:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

22:03:


Ezzel van a baj, ahogy elhívnám hogy kettesben legyünk, mondja hogy ő nem akar most pasit, meg ilyenek... nem értem én a nőket :S

2011. márc. 5. 23:27
 12/12 anonim ***** válasza:

a csajok olykor összevissza beszélnek!Ne vedd be a dumájukat!Nézd őket hogy hogy reagálnak a szavaidra!

Gondolom fiatal lányról lehet szó!

Az nem baj ha eltol magától , így legalább kiélheted a vadászösztönt!!!!És sok lány van aki hirtelen beijed és mást mond amit szeretne ...ez is megeshet.Mindenesetre legyél kitartóbb!Hidd el megéri!

Üdv!

2011. márc. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!