Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam a barátnőm unokanőv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a barátnőm unokanővérébe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Első látásra. Nem tudom mi van velem.

Vele is jól megvagyunk immár fél éve, és eddig ilyen nem volt.

Amióta találkoztam vele, csak Ő jár szinte a fejembe, nagyon szép lány, és a személyisége is magával ragadott.

De nem akarom megcsalni a bnőmet, viszont ha megint találkozok vele, nem tudom hogy fogom viselni, főleg ha kettesben maradunk.

Bár van barátja, de úgy láttam holtponton vannak, és sztem én is nagyon bejövök neki.

18/F

17/L

unokanővére 19/L


2011. márc. 5. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez aztán a szerelmi négyszög. :) Mert ugye az unokanővér is foglalt. Szerintem egyelőre várj, lehet csak egy hirtelen fellángolás ami elmúlik. Beszélj az unokanővérrel, mert lehet ha elutasít, akkor megbékélsz ezzel, és visszatérsz a jelenlegi kapcsolatodba maximális gőzerővel. Barátnődet ne paráztasd feleslegesen. Meg hát azt kéne tudni mennyire megbízható az unokanővér. Hogyha erről beszélsz vele, akkor az tényleg köztetek marad-e.


Vagy, ez kicsit keményebb lesz, de arról van szó, hogy te nem érzel a jelenlegi barátnőd iránt szerelmet, csak szeretetet, vagy érzelmi kötődést. Mert úgy gondolom aki szerelmes valakibe, az nem zúg bele annyira másba, hogy csak rá bír gondolni. Persze megmozgathatjuk a másik fantáziáját, de ez kb arra az időre szól, amíg egymással szemben ülünk a buszon, leszállunk és visszatérünk a valóságba, kapcsolatunkba. Ez természetes, hogy tetszik nekünk más, párkapcsolat mellett. De mondom ez kb arra az időre szól amíg meglátjuk az utcán a másikat. Ezen kéne elgondolkoznod, hogy valójában mit érzel a barátnőd iránt.

2011. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"csak szeretetet, vagy érzelmi kötődést"

igazad lehet, de mégsem szeretném elhagyni, am meg a legjobb barátnők az unokanővérével, szerinted meddig maradna titok ha szerelmet vallanék?

Megpróbálok nem gondolni rá, hátha elfelejtem.

2011. márc. 5. 17:38
 3/3 anonim válasza:

ez egy angol idézet, leírom magyarul:


ha 2 lányba leszel szerelmes válaszd a másodikat mert ha van második akkor nem is volt első igazán..

2011. márc. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!