Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek/tettetek?

Figyelt kérdés

Nos nehéz helyzetben vagyok :S... a barátnőmmel volt 1 vita köztünk és szakítottunk és szüleim tudják... ámde újra összejöttünk, imádjuk egymást viszont szüleim nem engedik meg hogy vele legyek sőt hogy elmehessek vele valahova...és folyamatosan vitázok velük hogy járunk, szeretjük egymást és már megbeszéltük a félreértést, de továbbra sem engedik...:(

Mit tegyek hogy elfogadják hogy járunk és hogy elengedjenek vele mint régen ? Kérlek segítsetek mer nem bírom :( 16/F


2011. márc. 5. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
hát,attól függ,hogy miért is szakítottatok.biztos,hogy a szüleid nem akarnak rosszat neked.az is tuti,hogy érettebben gondolkodnak és a jövőt is jobban átlátják,mint te.ha meg csalt ne csodálkozz,hogy ilyenek,mert olyan,mint ha őket is megcsalta volna.igazából azt sem írod ,hogy hány éves vagy..
2011. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ott van, hogy 16 és hogy fiú! ;)

Mind a kettőtöknek igaza van, szüleidnek is meg neked is. Szüleid lehetnének engedékenyebbek, de lehet neked is megkéne érteni, hogy jót akarnak neked, és azért nem szeretnék, ha továbbra is vele lennél. Tényleg jó lenne tudni a szakítás okát, és akkor lehet látnánk, hogy szüleid miért ellenzik ennyire.

2011. márc. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igazából félreértések halmaza volt... de szüleimet nem érdekli a szakítás oka... csak azt mondják hogy ha már szakítottunk akkor szakítottunk... de nem fogadják el hogy járunk :(
2011. márc. 5. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Mond ezt nekik: "Nem korlátozhattok, mert ezzel az én fejlődésemet, felnőtté válásomat korlátozzátok." Kíváncsi vagyok mit reagálnának erre. :D Mond nekik, hogy "ez az én utam, az én döntésem, és nem szólhattok bele, hogy kivel járok. Engedjétek, hogy hagy tapasztaljak." A szakítás nem egyenlő azzal, hogy egy életre el kell felejteni egymást. Szüleidnek akkor nagyon kisiklott elképzelései, felfogásai vannak a párkapcsolatról. Már ne haragudj, hogy ezt mondom. Miben lesz jobb ha teszem azt egy másik lánnyal vagy, aki mondjuk tényleg megcsalna meg minden? Az nekik jobb lenne? Nem értem.
2011. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi:) megpróbálom
2011. márc. 5. 19:21
 6/6 A kérdező kommentje:
és ha utána sem ? -.-
2011. márc. 6. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!