Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mar ororkre igy marad?

Figyelt kérdés

Nos, talan az elejen kezdenem... Kb. 14 eves koromban megbantott egy pasi, meg nem jartunk, de csak egy lepes valasztott el tole. De O ezelott a lepes elott osszejott a sajat unokatesommal... Azota tobb pasi is szeretett volna jarni velem, de en valahogy nem tudom kozel engedni magamhoz oket. Az a helyzet, hogy most itt vagyok, majdnem 20 evesen, es meg nem volt senkim. Most mar ott tartok, hogy csak haverkodni birok a fiukkal... Nem tudom kimutatni, ha tetszik, es azt sem veszem eszre, ha en tetszem valakinek. Kerlek segitsetek, ha tudtok, barmilyen tanacsot szivesen fogadok. Eltokelt celom lett, hogy mielott betoltom a 20.ik eletevem, be tudjak pasizni.


Bocs, hogy nincsenek ekezetek, de olasz gepen vagyok.


2011. márc. 5. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! 20 évesen még nem vagy elkésve. Én is elég későn kezdtem.. majd megoldódik magától. +ha szép vagy akkor meg jönnek a pasik maguktól.

24/F

2011. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Megdugjalak?
2011. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha van olyan, aki tetszik, akkor próbáld meg megölelni, odabújni hozzá, ha jóba vagytok, hívd el kettesben filmezni, vagy sétálni. Magyarul: tölts minél több időt vele és kerülj közel hozzá, tedd azt, amit jónak látsz és próbáld félretenni a gátlásaidat. Ha nem vevő rá, úgyis tudtodra adja majd.

Az, hogy nem veszed észre, ha valakinek tetszel... én se mindig veszem észre, máskor meg úgy vagyok, hogy mindenki maradjon tőlem 2 lépés távolságra, különben félreértem a "közeledést". Ezt nem mindig lehet tudni, akkor meg főleg nem, ha te is érzel valamit.

20/l

2011. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat :)
2011. márc. 5. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!