Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért védi a barátom a csajoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért védi a barátom a csajokat a kritikáimmal szemben?

Figyelt kérdés

Nem szokásom, de ha nagy ritkán valamelyik csajról elmondom, hogy de kövér, vagy akármi, a barátom mindig azt válaszolja nekem: "nem is"

az összes volt pasimmal együtt röhögtünk másokon, vagy együtt dicsértünk másokat

a mostani meg mindig ellenem van :(

mi lehet az oka?


2011. márc. 5. 15:31
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

amikor a barátom ráizgul egy csajra, ne haragudj, de én nem tudok a csajban cuki, aranyos kiscsajt meglátni

de szerintem más sem tudna

és te kedves előző, látom rajtam is túlteszel elég volt belőled ez az egy sor, le is írtad magad

2011. márc. 5. 17:01
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
én csak őszinte voltam:):)nyugi én nem akarok neked megfelelni,túl fogom élni hidd el:):)
2011. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

nem őszinte vagy, hanem értetlen

majd veled is lesz ilyen, akkor gondolj rám

és istenítheted a harmadikat....

2011. márc. 5. 18:06
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

De utálom a te fajtádat. Miért is mások hibája az, hogy a pasid flörtöl? Nem inkább a pasidat kéne okolnod ez miatt? De. Az a lány vagy lányok mit tehetnek arról, miért rossz emberek, hogy a pasid rájuk néz? pff


A zenehallgatásról...szar a hangod, és azért hangosítja fel, csak ha ezt így megmondaná neked, te gondolom elkezdenél rinyálni neki, hogy jajjj de mééér...pff


Mások háta mögött kibeszéled az embereket. Ez önmagában is undorító, de hogy még ez zavar is, hogy a barátod erre nem hajlandó, na az már tényleg gusztustalan jellemre vall a részedről. pff


Így összességében, azt állapítom meg rólad, hogy egy nagyon szánalmas, hiú, kétszínű, egoista ember vagy. Ezek a tulajdonságok az egyik legrosszabbak egy emberben. Gratulálok, benned mindez megvan. Soha nem fogsz ennél szebb jellemzést kapni magadról.


pff

2011. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
így van, pffffffffffffffffffffffffffff
2011. márc. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

mert ezek a drágalátos csajszik veszik a lapot, és viszonoznak mindent

ők sincsenek rám tekintettel

én minek legyek?

2011. márc. 5. 18:15
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen párom lenne én is flörtölnék mellette.

Nagyon bunkó viselkedésre vall a tiéd..Nem is tudom miért ítélsz meg a külsejük alapján másokat, az öltözködés egy dolog, ha az ribancos akkor ribancos, na de kövérnek gúnyolni és kiröhögni valakit?

Te vagy a bunkó, de iszonyatosan és nem értem a barátod hogyan lehet még mellett, főleg ha ennyi nőnek tetszik, bár feltételezem pont azért tetszik a nőknek, mert kulturáltan viselkedik és nem bánt ok nélkül másokat.

2011. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

amíg nem voltam ilyen, akkor is flörtölt mellettem

mára már kikészültem

2011. márc. 5. 18:37
 19/23 anonim ***** válasza:

Aki így viselkedik, az mindig is ilyen volt.

Egyébként kitalálhatnád milyen vagy, mert éppenséggel egyik szavaddal ütöd a másikat.


"az összes volt pasimmal együtt röhögtünk másokon, vagy együtt dicsértünk másokat "

2011. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

a volt pasijaim nem flörtöltek mellettem, nem utáltam a csajokat, nem voltam rosszindulatú, a vicces dolgokon röhögtünk és nem volt megbántva senki.

amióta a saját bnőm puszilgatja a barátomat, aki "tűri"

meg sorolhatnám hova fejlődtünk, azóta vagyok haragban

2011. márc. 5. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!