Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért védi a barátom a csajoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért védi a barátom a csajokat a kritikáimmal szemben?

Figyelt kérdés

Nem szokásom, de ha nagy ritkán valamelyik csajról elmondom, hogy de kövér, vagy akármi, a barátom mindig azt válaszolja nekem: "nem is"

az összes volt pasimmal együtt röhögtünk másokon, vagy együtt dicsértünk másokat

a mostani meg mindig ellenem van :(

mi lehet az oka?


2011. márc. 5. 15:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
utálja ha másokról a hátuk mögött mondanak véleményt, csak nem akar megbántani.
2011. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Lehet régebben őt is bántották , de ki tudott törni ebből.

Vagy zavarja ha sűrűn teszel ilyen megjegyzést.

Te se örülnél ha téged kritizálna valaki , szerintem...

2011. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Norb66 ***** válasza:
100%
Azért mert a barátod igazi úriember. Te meg egy segg vagy az összes többi volt barátoddal együtt. Milyen érzés belegondolni, hogy mások ugyanúgy röhöghetnek rajtad, vagy a szeretett barátodon? Ha a barátodnak van esze, majd elhagy aztán röhöghetsz akin akarsz.
2011. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

írtam, hogy ritkán csinálom ezt


és szerintem úgy igazi egy kapcsolat, ha ketten szövetségesek, akármi rosszat tenne a másik, a párja vele van (persze nem bankrablásra gondolok)


meg olyanokat is csinál, ha elkezdek énekelni egy zenére, direkt felhangosítja, hogy engem ne halljon.

miért ilyen velem?

2011. márc. 5. 15:37
 5/23 A kérdező kommentje:

és ő is kritizál másokat, elmondanám

főleg amikor egyesek ribancnak öltöznek fel, gusztustalannak tartja

2011. márc. 5. 15:39
 6/23 Norb66 ***** válasza:
100%
és te miért vagy ilyen másokkal?
2011. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Felhangosítja a zenét és hangosan énekel, csak hogy ne halljon? Idegesítő egy liba lehetsz. :)
2011. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Norb66 ***** válasza:
100%
és miért kezdesz el énekelni ha tudod hogy idegesíti?
2011. márc. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

azért vagyok ilyen másokkal, mert ő minden csajjal flörtöl, így lassan komolyan mondom utálom az összes csajt

ez nem a csajok hibája, hanem a párom ezen tulajdonságát nem tudom elfogadni, és ez így nyilvánul meg bennem.


a másik, amikor énekelek egy zenére, nem idegesíti, nem azért hangosítja fel, hanem hogy engem ne halljon

másik példa:

otthon vagyok, gyertya, fürdés, zenehallgatás

ő jön hozzám:

felkapcsolja a villanyt, leveszi a zenét és telefonál vagy fél óráig a "szia" után


tehát mindig lehoz a jókedvemről

2011. márc. 5. 15:58
 10/23 anonim ***** válasza:
mert 1 sz*r vagy,fikázz csak másokat,de ne aggódj 1x majd visszanyal az a fagyi!!!!!!
2011. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!