Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátommal alszok, mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátommal alszok, mások k*rv*nak minosíthetnek?

Figyelt kérdés

11 hónapja vagyok egyutt a barátommal en 17/L o 19/F. Eddig 1szer aludtam nála, szilveszterkor. Akkor megengedték a szuleim, de máskor nem. Anyukám szerint ha 17 évesen a barátomnál alszok akkor mások k*rv*nak minositenek, ha késobb pedig esetleg szétmegyunk akkor pedig szégyen lesz, hogy ilyen fiatalon pasiknál alszok....

(Tudja, hogy már nem vagyok szuz, es azt is tudja, hogy szinte mindig náluk vagyunk napkozben...)


Ez szerintetek is így van?


De most viszont már megengedte, hogy nála aludjak, ha annyira akarok. De viszont annyira hatással lett rám amit mondott, hogy szinte már buntudatom lenne ha ott aludnék...


2011. márc. 5. 11:32
 1/7 Norb66 ***** válasza:
83%
Anyukád pszichológus? Mert nagyon jól csinálja. Pont ez volt a célja,hogy bűntudatot keltsen benned és ne akarj a barátoddal aludni. Amúgy nem, ha ő az első barátod, egyáltalán nem vagy kurv@. Kurv@ az aki minden héten más pasival alszik. Amit ti csináltok az teljesen normális, gyakorlatilag "hétköznapi".
2011. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mások, máskor bármi alapján kúrvának minősíthetnek, akár minden ok nélkül is.

Minek foglalkozol te a másokkal? Most a mások élik a te életedet, vagy te?

2011. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
A szülők féltenek az ilyesmitől és néha olyan dolgokat is mondanak amit megbánnak és egyáltalán nem gondolnak komolyan ha anyukád tényleg komolyan gondolta volna biztos nem engedte volna meg később...és biztos őt is emészti a bűntudat amiért rosz bogarat ültetett a füledbe, és 11 hónap elég idő ahhoz hogy elmélyitsétek a kapcsolatotokat!
2011. márc. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hú részvétem a szüleid miatt...::S:S csak akkor lesz nyugtod ha már nem a szüleiddel laksz.Az ilyen csajok szoktak menekülni a pasijukhoz és elköltöznek amint tudnak:(((
2011. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idő után már nem. De nem mindegy, hogy csak nála alszol, vagy lefekszetek.
2011. márc. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi idő után már az is mindegy, csak gyerek ne legyen, mert a gyereket csak megcsinálni könnyű.
2011. márc. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj dehogyis vagy kurv@.11 honapja vagytok egyutt.mi 2 ev 4 honapja vagyunk egyutt es kb olyan 7-8 honap utan enis alydtam nala.O egyszer aludt nalam,de en sokkal tobbszor nala.Ma is ott alszok :))
2011. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!