Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 1 nap találka szombaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 1 nap találka szombaton reggel 9-től este 7-ig. Tényleg sok?

Figyelt kérdés

Barátnőmet egész héten nem látom csak szombaton tudunk találkozni. Azt mondta, hogy semmi másra nem jut ideje, mert sokat vagyunk együtt. Tényleg sok a heti 1 nap egy kapcsolatban?

19/F


2011. márc. 5. 08:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hú ha...szerintem így nem fog megmaradni a kapcsolatotok:S heti egyszer pár óra együtt semmire sem elég..Így ha jól gondolom közös szexuális élmények sincsenek...23N
2011. márc. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az attól függ mióta vagytok együtt :mert mondjuk egy két hónapja akkor lehet a csajnak is sok,Nekem kevés lenne! de nézzük az ő szemével is.Ha kevés ideje vagytok együtt,akkor szerintem addig mond meg neki hogy szerbusz,Amig még anyira nem szereted.Én most pont igy vagyok csak egy éves kapcsolat után.És ne akard megtudni milyen érzés.

Vagy a másik lehetőség:Úszás után megvárod,Valami úton módon csak meg lehet oldani azt hogyha látni akarod akár többször is egy nap,vagy ha szombaton akar valamit nagyon megcsinálni akkor segítesz neki benne.Takarítás tanulás mittudom én.Ha hárít akkor küld el a .....

Nem sírni kell hanem lépni.

Vagy megsemmisíted a kapcsolatot vagy fölépíted ilyen aprónak TŰNő de hatalmas lépésekkel.

Egy pasi aki béklyó(diszkópatkányok:leköt és meg sem lehet tőle mozdulni addig amig együtt vannak) tényleg borzasztó tud lenni DE egy pasi akivel lehet közösen csinálni bármit az nagyon is jó!!!Segítsétek egymást vagy így vagy úgy.Ja nem a nagymamád írt hanem egy 20éves csaj aki hasonlón van túl.Bocs ha hosszú lett.

2011. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
szegény barátnőd!!!a hét 7 napjából egyet rádszán nagy kegyesen,és így miattad nincs ideje semmire.szegénykém,de sajnálom.mi a f.aszt csinál a többi 6 napon h miattad nincs ideje semmire???akkor mi lenne neki az ideális?ha havi egy napot töltenétek együtt?bár az ilyen hozzáállással szerintem azt is sokallná.keress mást.ez a legjobb amit tudok tanácsolni.
2011. márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon szeretem és a heti 1 nap is jobb, mint a semmi.

1 éve vagyunk együtt és régen sem volt jobb a helyzet. Szex még nem volt.

Egyébként van mikor úgy van, hogy szombat déltől este 7-ig. Mikor hogy van kedve.

2011. márc. 7. 18:16
 15/18 anonim ***** válasza:

Húh az gázos akkor!

Akkor fordul a kocka!egy évet eldoobni lehetetlen!tapasztalat.én is épp a könnyes billentyűzetet nyomkodom!viccen kívül!

Még akkor is ha nem szereted!

Kérdések:hány évesek vagytok,milyen messze laktok egymástól,milyen lehetőségek vannak az egymás közti távolság legyűrérére(biciklitől a repülőig az időpont is érdekel)

Mondom én ebben a helyzetben vagyok voltam nemrég forta ki magát 100%ra a dolog ,igy tudom mi az ami egy helyzetet javíthat.vagy esetleg sejtem mit érezhet a csaj!

2011. márc. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

"Akkor fordul a kocka!egy évet eldoobni lehetetlen"


Sajnos így van. Belehalnék a hiányába. Már ha 2 napig nincs MSN-en már akkor rosszul vagyok. :(


"hány évesek vagytok,"


Én 19, ő 17.


"milyen messze laktok egymástól,"


kb 3 kilométer légvonalban.


"milyen lehetőségek vannak az egymás közti távolság legyűrérére("


Buszbérletem van de mivel ugye jár úszni meg magántanárhoz is meg tanul is ezért max olyan 7 óra után ér rá.

Igazából az a baj, hogy ha elmegyek hozzá akkor max 30-40 percet lehetek nála hétköznap, mert a szülei mindig fáradtak és nem zavarhatom őket. Ezért hétköznap nem is nagyon szoktam menni, mert félek, hogy zavarom őket. Az a kisebb gond, hogy ha elmegyek hozzá fél órára akkor legalább 2 órám elmegy és azért nekem is tanulnom kell bár a főiskola azért nem annyira kötött mint a gimnázium neki.

Tehát hétköznap nem igazán lehet megoldani a dolgot sajnos. Nem értem egyes tinik hogy tudnak minden délutánt együtt tölteni.

Esetleg pénteken tudok elmenni néha hozzá este 1-2 órára ha épp otthon van. Meg ugye a szombat az a pár óra. Vasárnap totál káosz neki, mert felkel kb 10-kor eszik, iszik, pihen és egész nap utána tanul estig.

Valamilyen szinten azért fáj, hogy tényleg egész héten csak azt várom mikor látom újra és olyan gyorsan elmegy a pár óra szombaton.

Mikor esetleg valamilyen szünet van akkor többet vagyok vele. Például Karácsonykor kb 2 naponta velem volt.

Szeret is velem lenni de annyi dolga van, hogy ez mellett nem jut ideje a barátnőire. Igazából ha nem járna minden szarra akkor lenne ideje.

2011. márc. 7. 22:04
 17/18 anonim ***** válasza:

hát nem vagytok annyira kicsik....

Azt hiszem a három kilométer az csak felénk kevés!Komolyan mondom vegyél magadnak egy biciklit,és abból a fél órából talán lehet egy kicsit több is.amugy ebben a helyzetben ha épp nem rinyál a csaj akkor én több lehetőséget ragadnék meg arra hogy lássam.kit érdekel hogy hol van?már bocsi nem ugy a szo szoros értlmében.Megvárod hazakiséred onnantől adja magát.az hogy a szülei fáradtak meg mit ognak szólni meg nem akartam zavarni na én is arra asztam rá!

Igyekezz ugy élni ha ott vagy senki ne vegyen észre de elmész hiányozz onnan.Itt töbek közt az hogy nem te válogatod a programjait hanem te alkalmazkodsz az ő programjaihoz.Lehet hogy csak most tűnik jó ötletnek de mi lenne ha mondjuk egyik ilyen hétköznapi programja után várnád egy rózsával?ha nem vagytok romanantikusak akkor em lehet egy ilyen dolog túlzás.Persze nem lehet minden alkalommal ilyeneket csinálni de egy két aprónak tűnő dolog,megszokja hogy vagy(mert itt ez a helyzet)és hátha ő is igényli majd a találkozásokat nem rinyálni fog.légy ott ahol lehet,ahol tudsz!

2011. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Már bocs kérdező, de a barátnőd stréber, hogy minden egyes nap tanul másnapra, és még magántanárhoz is jár minden nap, meg úszni is jár minden nap, hogy jó férfias testalkata legyen?! Mert ha ezeket megcsinálja minden nap, kb. akkor ér haza este hétre, ahogy említetted, és ilyen feltételek mellett mondhatja azt, hogy nem marad ideje rád. Mert ugyebár arra jut időnk, amire akarunk keríteni! (Én is jártam magántanárhoz gimiben, kosarazni jártam heti 3x, plusz jó tanuló voltam, így valamikor ugyebár tanultam is az iskolára. Mégis szinte minden nap találkoztam az akkori barátommal.) És mi 6km-re laktunk egymástól légvonalban.......

21/L

2011. márc. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!