Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti 1 nap találka szombaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti 1 nap találka szombaton reggel 9-től este 7-ig. Tényleg sok?

Figyelt kérdés

Barátnőmet egész héten nem látom csak szombaton tudunk találkozni. Azt mondta, hogy semmi másra nem jut ideje, mert sokat vagyunk együtt. Tényleg sok a heti 1 nap egy kapcsolatban?

19/F


2011. márc. 5. 08:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
keress egy másik nőt... szerintem. előző nőm pont ilyen volt, gyorsan meg is szabadultam tőle...
2011. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mintha én hallanám ezt a barátom szüleitől.

A fiuk semmit nem csinál otthon mert mindig velem van.

Igen. Vasárnap 2-8ig, egy héten egyszer van velem.

Tényleg sok:S

Lassan egy éves kapcsolatba.

2011. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig kevés. Úgy lenne a jó ha inkább többször találkoznátok keveset, de ha csak egy héten egyszer tudjátok megoldani, akkor ez így jó. Minél több annál jobb szerinem. Legalábbis ha szeretek valakit akkor alap hoyg minél többet akarok vele lenni.
2011. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Te gondolom szerelmes vagy belé, azért is kevés ez a heti egy nap. Tehát ebből is kiindulhatunk, hogy neki meg elég, vagyis...


Ha valaki szerelmes, annak nem elég a heti egy nap, hidd el.

2011. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 someone... ***** válasza:
Bárcsak én is ennyit tudnék találkozni a barátnőmmel. Mi van amikor egy hétig nem is tudunk találkozni és ha tudunk akkor is csak 1-től 6-ig kb...
2011. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
mi csütörtökön voltunk így. Reggel 9:30-tól 18:30-ig. Egyátalán nem volt sok, mindketten örültünk egymásnak. Én beültem az egyetemi órájára is délután, és együtt is mentünk haza, délelőtt meg séta, meg együtt evés. Mindketőnknek tetszett. Előtte pedig láttuk egymást Hétfő este, kedd reggel, szerda nem, csütrötök akkor 9:30-18:30-ig. Péntek, szombat, vas, hétfőn elvileg nem fogjuk, csak majd jövőhét kedden.
2011. márc. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi minden nap találkozunk. Ő még iskolába jár, én egyetemre, így az óráim nekem is és neki is délelőtt vannak. Általában elé megyek sulijához, és csinálunk valamit együtt délutánonként, pénteken és szombaton pedig nála alszok (de reggelente hazajövök segíteni szüleimnek a házimunkában, mivel akkor tevékenykednek a kertben, házban). Egyedül vasárnap "nem találkozunk", mert akkor reggel hazajövök a barátomtól, és csak hétfőn délután találkozunk újra. Na ez a sok! Nem a ti esetetek!
2011. márc. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ő minden délután tanul hétköznap meg úszni jár tehát nem ér rá. :(
2011. márc. 7. 08:27
 9/18 szamo77d ***** válasza:

Nagyon kevés, amit leírtál! Én nem bírnám így! Választás

elé kellene állítanod: ez így nem megy, döntsd el, mit akarsz! Csak ha szereted nagyon, és nem téged választ, ez

meg őrülten fájni fog. De hát így sem jó, ahogy most van!

Pokoli nehéz helyzetben vagy!

2011. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 szamo77d ***** válasza:

Még annyit, hogy szerintem bármit lépsz, fájni fog.

Erre készülj fel!

2011. márc. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!