Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lotyó az, aki a pasija bal oldalán megy?

Figyelt kérdés
A múltkor a pasimmal kézenfogva mentünk, és én voltam a bal oldalán. Azóta kiröhögnek az osztálytársaim, és azt mondják, hogy lotyó vagyok emiatt. Szerintük a csajnak a jobb oldalon kell lennie.
2011. márc. 4. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát az osztálytársaid betegek! Ne is törődj velük.
2011. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lol sose gondoltam bele. De mindig jobbra van tőlem a barátnőm, szóval akkor nincs gond.
2011. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy régi szokás. A hölgyek azért mentek a férfi jobb oldalán, mert a bal oldalán a kardot tartotta, amit a jobb kezével tudott előrántani, ha szükség volt rá. Innen (is) van az, hogy "bal oldalra kutyát, k*rvát kardot".

Amúgy ne törődj velük, biztos marha viccesnek tartják, hogy ezt a lökött mondást szó szerint vették. Ott mész, ahol kényelmes nektek.

2011. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy óriási hülyeség. Pároktól függ, meg helyzettől, hogy ki melyik oldalon megy. Amúgy igaz, h inkább a jobb oldalon szoktak menni a lányok. De téged ez ne zavarjon.
2011. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy 23.04 írja, ez egy régi szokás. Ma már nincs nagyon jelentősége. Én például annyira megszoktam, hogy mindig a bal oldalon megyek mindenki mellett, hogy a párom mellett sem tudtam átszokni jobbra.

Szerintem is ott menj, ahol neked kényelmes.

2011. márc. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!