Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi van? Nem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Nem kéne eldönteni mit akar? :S

Figyelt kérdés

Olyan eget rengető problémám lenne, hogy van egy srác az életemben akivel nagyon szimpatizálok. Jelenleg nincs barátnője nemrég szakítottak (hosszú kapcsolat után ismeretlen okok miatt azt tudom a lány szakított). Sokat beszélgetünk találkoznánk is de idegesítő hogy a lány állandó üzeneteket hagy az üzenőfalán hogy akkor viszlát örökre máskor meg jaj manóm <3 meg anyám kínja. Idegesítenek az ilyenek ha egyszer szakított vele (végleg) akkor döntse már el mit akar könyörgöm ne húzza az agyát... Ezzel is csak bizonytalanná teszi a srácot és nekem sehogy se fog vele összejönni. Mi a csudát csináljak most komolyan? :D

A fiú elvileg akar tőlem valamit de közben meg néha visszaírogat ezekre a hagyott üzenetekre és ez nekem rosszul esik. Válasszon már... Azt se tudom ki már a rossz a srác vagy az exe...


2011. márc. 4. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:

A lány féltékeny, rájött hogy nem kellet volna szakítania, a fiú bizonytalan, nem tudja hogy mit csináljon, nem tudja eldönteni, hogy ő, vagy te.

A leírásból erre lehet következtetni.

2011. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hunoipunk ***** válasza:

hàt, talàn vàrj egy kicsit ezzel az összejövés dologgal, de a vasat si tartsd melegen :)

De azt mindenképp mondd meg neki, h nagyon tetszik neked :)

2011. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Lájkolom az értelmes válaszolókat :D A srácnak tudtára van adva, hogy tetszetős :D Ő is tudtomra adta ahogy tetszetős vagyok de közben meg ezek folynak a hátam mögött xD Most már nem tudom ki szivat kit de asszem itt én vagyok a vesztes :D
2011. márc. 4. 22:08
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem a pasi még a bnőjét szereti... végülis, a csaj dobta ki a pasit, tehát a pasinak elvileg semmi baja nem volt a bnőjével.. a bnője meg kis hülye,nem tudja mit akar.. te csak azért v jó a pasinak,mert így mégközelebb hozod őt az exéhez...szar helyzet,elhiszem,de te vagy köztük az összetartó kapocs. a helyedben kiszállnék ebből az egészből.
2011. márc. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes amit mondasz! Megfontolandó. Amúgy nekem még sosem volt barátom szóval igazából... Nem életre szóló kapcsolatra vágyom csak úgy megtapasztalni hogy mégis milyen az ha valaki fogja a kezed :D Érted :)
2011. márc. 4. 22:18
 6/9 anonim ***** válasza:
ez a kézfogásos aranyos volt:) de sztem hagyd.... a pasik törtessenek, ne a nők.. én is hülye vagyok,mert én is nyomulok a pasira aki kell nekem..de nem kéne..mert annál bunkóbbak és annál inkább elbízzák magukat..nem leszel számukra érdekes,érted..
2011. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én nem nyomulok rá :D Csak fenntartom a mindennapi kommunikációt és hagyom hogy húzza az agyam... :( xD De olyan jó érzés naivnak és hülyének lenni... Most értitek még se mondhatom neki, én akivel még semmilyen kapcsolatban sincs hogy akkor dönts én vagy az exed xD Milyen hülyén jönnék már ki :D
2011. márc. 4. 22:25
 8/9 anonim ***** válasza:
mióta vannak együtt? lehet am csak megszokás..hogy nem tudják egymást elengedni..
2011. márc. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a fiú azt mondja hogy érez irántad valamit, és ha te is érzel iránta valamit, akkor valahogy mutasd ki neki hogy mit érzel,és ha nem viszonozza az érzésedet,akkor még nem tudja hogy mit tegyen.

Ha nem érezne irántad semmit, akkor nem mondaná meg neked , hogy szimpatikus vagy a számára, tehát annak kicsi az esélye, hogy nem akar téged, inkább arra gyanakszok, hogy még nem tudja hogy mit csináljon.(első válaszoló vagyok)

2011. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!