Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? (lent)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem egy fiú.És mostanában pár napja úgy érzem hogy én is neki.Pl ma beszólt nekem egy lány a suliba én nem akartam leállni veszekedni így eljöttem onnan, ő is ott volt és ő utánam jött nem maradt ott a másik lánnyal pedig nagyon jóba van vele.És még csinál sok más olyat amit eddig nem tett.Nem azt szeretném hallani hogy imád csak,hogy szerintetek ez csupán kedvesség vagy annál lehet több??? Köszönöm a válaszokat :) 14/l
2011. márc. 4. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
egyenlöre ez kedvesség mert sztem a srác sem szereti az igazságtalanságot... de ha esetleg már elhiv sétálni v vmi közös programra akk felfoghatod többnek is... :)) de ha fel akarod kelteni a figelmét (mert mi fijuk ilyen hülyék vagyunk h magunktól nemlátjuk) akk adj neki apró "célzásokat" mittomén...: tetszik a mükörmöm? (ez csak 1 példa volt nem vok csaj XD) de mit takar az h "olyat tesz mint amit eddig nem?" ezt fejtsd ki lécci :))
2011. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Hát pl egyszer megölelt a napokban már nem tom hogy mikor.Meg tegnap leesett a földre a tollam magy ceruzám nem tom már és ő fölvette nekem de nem ez a lényeg hanem az hogy úgy nézett a szemembe mint még soha. Kiráz tőle a hideg...:) xD

2011. márc. 5. 12:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanez van nálam..teljesen ugyanez..De én beszéltem vele,hogy mi ez és nagyon rosszul tettem és nagyon megbántam..:S
2011. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát sajnállak h megbántad mert nincs mindenkinek szerencséje az életben... de lehet h a sors akarta így :)
2011. márc. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is sajnálom hogy ez lett a vége nálad...:(

Lehet hogy akkor nekem is el kéne ezt felejtenem, hogy lehetne több is, de ma is olyan ari volt...:) Azt mondta hoyg szép vagyok és megint teljesen belebolondultam...:)

2011. márc. 10. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
akk tedd meg!
2011. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!