Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés egy egy éjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy egy éjszakás kapcsolat?

Figyelt kérdés
Mennyire tudjátok felhőtlenül élvezni és nem féltek a másnaptól? Milyen érzés utána?
2011. márc. 4. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:

én úgy tudom élvezni és főleg másnap úgy jó

ha totál vadidegen és soha többé nem látom, és nem ismer senkit, akit én, és nem lesz rossz a hírem

2011. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

25F

Hmmm...

Egész jó!!!

Másnap jössz rá hogy a barátnőd miért is különleges számodra!(az egyik esetben)

A másik esteben meg ez amolyan trófea gyüjtő érzetet ad hogy Igen Megcsináltam Gyurcsány!:)

Sosem tudod meg mikor lessz egyéjszakás kalandod csak miután megtörtént és miután otthagytak vagy otthagytad...

2011. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon élvezem és kimondottan jól érzem magam utána. Ezért járok k.rvákhoz. Sose menstruálnak, nem fáj a fejük és főleg nem ugatnak folyton.

Összességében szerintem nem kerülnek többe, mint az eddigi csajaim. Nem kell mindenfelé hurcolni meg jópofizni egy dugásért. Minden alkalommal új élmény.

2011. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolsót támogatom!De van amit a ribiktől sem lehet megkapni!!!(és az a pénzük) :) najó...nem is... :)
2011. márc. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!