Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a barátnőmnek amikor hátulról csináljuk? Másnál is előfordul ilyesmi?

Figyelt kérdés

Azt mondja, hogy ha hátulról dugom be akkor sokkal nagyobbnak érzi. Ha misszionáriusban csináljuk akkor nagyon élvezi, akár tövig is nyomhatom neki. (18 cm)

Miért érzi nagyobbnak hátulról?


2011. márc. 4. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyankor eléred a méhszájat,ami nem a legkellemesebb érzés.
2011. márc. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem is van, h kellemetlen hátulról, néha fáj is. nem is nagyon szoktuk úgy :)
2011. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes én pont azt szeretem a legjobban. Mármint ha hátulról csinálja és jobban fáj a misszionárius póznál.
2011. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mindenképpen fáj, de ez a fájdalom tűrhető egy ideig. Tartsd tiszteletben, hogy a barátnőd nem akarja. Valaki elviseli, sőt, élvezetet nyújt neki, míg másnak kellemetlen.
2011. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is más érzés, de én imádom. Nem fáj, csak nyom. 21/L
2011. márc. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj, ezért nem szoktuk úgy csinálni.

23/N

2011. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes módon nekem régen minden alkalommal fájt hátulról. A mostani párommal 10-ből talán 2-szer, ha fáj. Nála volt először, hogy élveztem is hátulról a dolgot.
2011. márc. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!