Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? (blablabla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? (blablablabla)

Figyelt kérdés
(én 16l ő 20f)szóval,járunk (2hete) és megbeszéltük hogy egyikünk se akar annyira komoly kapcsolatot,most pedig idegesít a tudat hogy valószínű csak ki akar használni pár hónapra.ezt a viselkedéséből veszem le,bár annyira kétértelmű,egyszer romantikus;kedves másszor meg egy perverz állat és csak azt tervezgeti.én meg kezdem megszeretni...dobjam?
2011. márc. 4. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarsz lefeküdni vele, akkor dobd. De nem értem minek jöttél össze vele, ha előre tudtad, hogy nem akarsz komoly kapcsolatot és most nem akarsz lefeküdni se vele. Akkor mit akarsz tőle?
2011. márc. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de leszeretnék,csak most meg bekavartak az érzelmeim,idegesít h csak meg akar húzni.
2011. márc. 4. 16:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként 16 évesen miért akarsz alkalmi szexpartnert? Később bőven lesz alkalmad, hogy szexuálisan kiégett nővé válj, legalább a kamaszkorodat átvészelhetnéd enélkül.
2011. márc. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igaz..:/
2011. márc. 4. 16:53
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ha már ezeket így konkrétan leírtad,akkor tök értelmetlen vele maradnod....
2011. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az elbaszott mindenem :D
2011. márc. 4. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!