Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerted meg? (kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerted meg? (kérdésed blablablabla)

Figyelt kérdés

Ti hol ismertétek meg 15-16 éves barátotokat?

Már mint a normálisabb fajtát. Nem a cigi lóg folyton a szájából, nem issza le magát minden hétvégén és dug meg 6 libát. De lehet vele közös programot csinálni(nem épp egy diszkóban alfahímeskedni.)

Vagy nincs ilyen?:D


2010. aug. 10. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Wowozás közbe
2010. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eggyüt legyöztük a licskinget ;)
2010. aug. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Készítettem egy videót "ANYA MEGÖLTÜK A LICSKINGET ÉS ENYÉM A HUNTEREK ISTENI ÍJA" címmel és a válaszolt majd összejöttünk
2010. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úristen! :D (előzőnek ment)

Szóval neten szerintem nem nagyon lehet ismerkedni, mert 90% csak d*gni akar, a többi meg csak nézelődik, nincs komoly szándéka... Amúgy járj el könyvtárba, sportolni, társaságba stb., aztán majd meglátod, hogy kik vannak! Ne a herceget keresd fehér lovon, mert ez a rózsaszín habcsók-maszlag, ami árad a romantikus filmekből, sajnos nem létezik... :S Én találkoztam már normálissal, de szerencsétlenségemre nagyon elcsesztem... Együtt voltunk 1 évig, de elkövettem egy nagy hibát: nem mondtam neki igazat...mert féltem, h mi lesz, ha megtudja, de így meg hogy becsaptam és kiderült, még rosszabb! Remélem, hogy egy nap meg tud nekem bocsátani!!! Jó tanács: mindig légy őszinte!!! :)

21/L

2010. aug. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Előzőnek köszi.:)

Az az igazság, hogy a nyáron eléggé itthon ülök, meg így itt falun nem lehet csinálni semmit. De szeptembertől suli városon.

És nem keresem én a herceget. Tudom én hogy nem létezik.:)

2010. aug. 11. 00:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Én viszont kikérem magamnak,h nem azért d*gás végett keresek lányt akár a neten,akár máshol:)

Kérdező ha van kedved ismerkedni,csak írj egy privit;)

F/17

2010. aug. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!