Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég szerencsétlen vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég szerencsétlen vagyok nőkkel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és eddig sosem volt kapcsolatom, a női nemtől is félek egy kicsit, már attól izgalomba jövök, ha valamiért megfogja a kezem egy lány.

Éppen ezért nem merek kezdeményezni sem, és olyan lány sem akadt még eddigi életemben, akinek láthatóan bejöttem volna, pedig átlagos külsejű vagyok.

Milyen tanácsot tudtok adni, mit tegyek?

Mint látható, elég kicsi az önbizalmam is.


2011. márc. 4. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, barátkozz lányokkal és ne azért, hogy meg lehessen őket d..ni.
2011. márc. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már nem fogsz félni, akkor pedig könnyebb lesz.
2011. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
először csak flörtölgess a lányokkal,és ha látod, hogy tetszel nekik javul az önbizalmad. én lány vagyok mondjuk, de régen én is féltem még egy csóktól is. De ahogy meglett az első barátom, már elmúlt ez a félénkség, és hogy van önbizalmam, ezt mások is látják, azóta népszerűbb is vagyok. Ismerkedj lányokkal először is, valahogy el kell kezdeni:)
2011. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. ne ezen az oldalon kérdezd

2. ha már megtetted, ne osztályozd megbízható forrásnak

3. kötelezd el magad, hogy megváltoztatod ezt a dolgot

4. keress mentort


sok sikert

2011. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 koltt ***** válasza:

Akár hiszed akár nem ez nem egyedi probléma, annyira nem hogy már vannak akik hivatalosan foglalkoznak vele.

nézz szért itt: url [link]

2011. márc. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

csaj vagyok és van némi tapasztalatom ebben.

egyrészt szerintem a nők nagy részének nem jönnek be a határozatlan, bátortalan pasik. arra vágyunk hogy érezhessük biztonságban vagyunk mellettetek és ha azt érezzünk valakin hogy nincs önbizalma jobban zavarban van az első randin mint mi akkor (én legalább is) menekülök előle.

merned kell lépni, kezdeményezni, de azt meg óvatosan. én pl. azt sem szeretem ha valaki túl sok. teszem fel összejött egy találka valakivel de hiába éreztem jól magam ha utána agyba főbe hívogat, mint ha már el lennénk kötelezve. szeretjük a bizonytalanságot is az elején. általában azok a pasik fogtak meg akiket nem kaptam meg olyan könnyen mert az elején hagytak lélegezni.

ja és a külső.. ezek után majdnem hogy azt mondom mindegy..legyen igényes, ápolt tiszta.. de nem muszáj topmodell alkatúnak lenni, ha valaki megfog a természetével, humorával hisz abba lehet beleszeretni igazán.

remélem segítettem:) amúgy várom én is a válaszokat csajok ha valaki esetleg egyetért/ nem ért egyet ezen a téren:)

2011. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

amit az utolsó írt az hülyeség....

csak mert valaki nem elég határozott, bizonytalan, félős, de szeretne találni magának egy lányt, és ez esetben lehet olyan lány is vevő az ilyen fiúra, akit pont az ilyen srácok fognak meg, mert aranyosan próbálkoznak, és látszik is rajtuk, hogy komolyan gondolják a kapcsolatot.... az ilyen fiúknál elég elenyésző a hűtlen srác, na de nem mind1 a csaj se, mert én kiszúrom ha nem érdeklek valakit.


21/F

2011. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont :) mi az h szerencsétlen ember??? szedd össze a tökeidet ha van még aztán csapj bele a lecsóba... a kudarctól meg ne féljél olyan nincs hogy egyetlen csajnak sem kellesz... persze mellé mindig foghat az ember de aki keres az talál :D
2011. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az önbizalmadon kell változtatni sztem. A nők így látják a dolgokat:

Kevés önbizalom + jó külső = cuki.

Kevés önbizalom + ronda külső = szánalmas.

Sok önbizalom + jó külső = határozott.

Sok önbizalom + rossz külső = bunkó.

2011. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 poisonlady válasza:

Ha készen állsz rá, hogy ismerkedj,csak lazán.

A bátorságod is megjön majd, és ne szégyenkezz, lesznek tapasztalataid, amikből leszűrheted a tanulságot.

(hidd el tapasztaltabb úriemberek némelyike is egy-két kapcsolat után is úgy izgul, mikor udvarolni kezd :) )

És nem csak a külső a lényeg,nekem ez a tapasztalatom.

2011. márc. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!