Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után mertétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mertétek elengedni magatokat a párotok előtt?

Figyelt kérdés
Mennyi idő kellett nektek ahhoz egy kapcsolatban, hogy merjetek f.ingani a másik előtt? Mert ugye ha 2 ember ideje nagy részét együtt tölti egy idő után elég kellemetlenné válik visszatartani mindkét ember számára. Nektek mennyi idő kellett hozzá? Kort és nemet írjatok!
2011. márc. 4. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi csak büfögünk egymás előtt. Ha fingani kell, elvonulunk nem elég hogy hangos még büdös is. Ez nem az elengedésről szól, hanem inkább a tiszteletről hogy nem büdösítek a párom orra alá. 22/L
2011. márc. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább neveltetéstől függ, nem a tisztelettől. Mert valaki szerint ez nem tiszteletlenség. Pl a barátnőm simán elengedi magát, mert neki nem tanították meg, hogy ez nem járja, én visszafogottabb vagyok, de néha belevisz a rosszba :)
2011. márc. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem fingok a másik előtt, még a család előtt sem, és külön rászólok ha valaki csinálja... Ez nem idő kérdése, udvariatlan és gusztustalan ilyet csinálni.
2011. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1-1,5 hónap után. Mindketten úgy gondoltuk, hogy ez a bizalom és fesztelenség jele. Bár lányként nehéz volt megszoknom, mert még fiú előtt sosem pukiztam előtte.
2011. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%

Mi másfél éve vagyunk együtt, de sose fingottam a párom közvetlen közelében és 20 év múlva sem fogok. Ahogy azt a luxust se engedem meg magamnak, hogy kinyúlt macialsóban, szőrös lábbal, zsíros hajjal pörögjek előtte. Igényesség kérdése.


25 N

2011. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
A szép lányok nem is f.nganak. Ezt nem tudtad?
2011. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy nem lesz népszerű a válaszom de hát ez van. Én pasi vagyok és néha elengedek egy-két pukit a párom előtt. Van, hogy lusta vagyok reggeli szuszókálásból azért felkelni, hogy valahol pukkantsak egyet. Meg azért vannak még ilyen helyzetek... Viszont ha a párom vagy egy lány pukizik az nem igazán tetszik. Olyan nem nőies. Tudom, hogy ugyanolyan természetes dolog ez egy nőnél is de ez van.
2011. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bandee75! Szerintem teljesen igazad van. :)

Én lány vagyok, de én soha nem pukizom a barátom előtt, mert nem tartom illőnek az ilyesmit. Pedig lassan már 2 éve együtt vagyunk, és elég sűrűn alszunk együtt. De ettől függetlenül tőle nem várom el ugyanezt, és nem is zavar, ha egyszer-kétszer becsúszik egy-egy pukk. :) Ő pasiból van, megengedheti magának. Persze, nem szokott az orrom alá fingani, csak mert úgy tartja kedve, és általában ő is inkább elvonul, ha ilyen "problémái" vannak. :)

A kérdésre válaszolva pedig, én biztosan nem tudnám magam elengedni ennyire soha.

2011. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

a lanyok nem finganak, nem bofognek semmi gusztustalan dolgot nem csinalnak.. mert:

http://www.youtube.com/watch?v=GxxsP7VWVN8

2011. márc. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 PT-Daniel ***** válasza:

Eddig volt ket 4-5 eves kapcsolatom, amelyeknek nagyreszet együtt is laktunk. Nagyon ritkan veletlenül elöfördult, de akkor max. egy mosoly/pirulas, de nem csinaltunk ügyet belöle.

Viszon igy soha nem engedtük el magunkat! Pont, mivel szeretem, megtisztelem a masikat azzal, hogy nem büdösitem be a legteret! Abszolut nem ertek egyet, hogy az egymas elötti szellentes egy kapcsolat erejet jelzi.


Ha meg nagyon kell, hat kimegyek a mellekhelysegre, ahol meg egy par egyebb emesztesi folyamatom is veget er, amit szinten nem kedvesem elött fogok csinalni.

2011. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!