Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik, az hogy valaki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, az hogy valaki csak azért hűséges, mert a "hírét"félti?

Figyelt kérdés

a párommal sokat veszekedtünk egy adatlapja miatt

és törli az alábbi kijelentése mellett:

"törlöm, mert csak bizalmatlan lennel,ez nem jo mert en tökeletesen megbizhato vagyok es nem akarom h ez beärnyekoljon engem!"

halálpontosan ezt írta nekem.

az utolsó szavai gondolkodtatnak el....

ti mit gondoltok?


2011. márc. 4. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen tudok tudok is rá egy példát.

Van egy ismerősöm elég jóhírű srác hírében állt és kikezdett egy elég jó és nem egykönnyen megszerezhető csajjal Azelőtt a suliban nem is volt csak 1 csaja még régebben. És mivel hogy úgymond "beletört a bicskája" a kapcsolatba merthát köztudott ,hogy nem megszerezni hanem megtartani nehéz ^^ ezért egy időre lejjebb esett a "híre" egy időintervallumra.

Ez persze korosztályonként és társaságonként változó ma már nem lenne olyan nagy para egy másfél éve volt kb.

(majd figyeld ha majd nekem akarnak magyarázni >.< annyira bírom a trollokat :D )

18/F

2011. márc. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Változtat ez a lényegen? Örülj, hogy hűséges!

Engem inkább az gondolkodtatna el, hogy miért veszekszel vele, mit ír ki az adatlapjára?

Vagy egyáltalán milyen adatlapja van? Társkereső oldalon? Mert akkor megértelek. És egyértelmű, hogy szeretnéd, hogy törölje.

2011. márc. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

az adatlap miatt már voltam ezen az oldalon az iwiw az, az alábbi linken benne van, miért veszekszem vele ez miatt és az a legjobb, ha törli mások is ezt írták nekem

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. márc. 4. 09:53
 4/4 A kérdező kommentje:

és kedves utolsó, első kérdésedre a válaszom:

ha nem miattam tenné, hanem a "híre" miatt, az azt jelenti, hogy amit én szeretnék, azt miattam soha nem tenné meg, csak ha érdeke fűződik hozzá

tehát annyit változtatna a lényegen, hogy a kapcsolatban magát nézi, hogy neki hogy jó, és nem érdekli én mit érzek, engem mi bánt

tehát önző.

2011. márc. 4. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!