Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Velem van a gond? :' (

Figyelt kérdés

Van egy lány aki idősebb nálam, elmondtam neki, hogy szeretem. Azóta elég bunkó velem. Én még így is próbálok türelmes lenni. Nem szólni, bár ha azt akarja elérni, hogy kiábránduljak belőle jó úton halad... vagy nem??!! már én sem tudom : ss

12f


2011. márc. 3. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű azt akarja elérni. Fel a fejjel, a lányok ilyenek, mikor fiatalok, meg hát még ő sem érett a szerelemre.

Majd felnősz, és meglátod, hogy azért így is lehet őket szeretni.

2011. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokkal idősebb nálam. 17 éves bár végülis nem is tudom mit várok, de egyenlőre még csak azt, hogy ne legyen bunkó. :S Ha meg sem szólalok, már akkor is ilyen...
2011. márc. 3. 18:48
 3/4 anonim válasza:

cöh... mindig van olyan csaj aki jobban fog tetszeni. ne szemellenzőn nézd a világot, hanem széles látószögben. van lány a te korosztályodban is aki tetszeni fog neked. talán még jobban mint ez a 17 éves csaj.

élvezd az életet. az idősebb nőkkel ráérsz majd ha nagyobb leszel. legyen neked elég egy köbö egykorú veled. szeretkezni úgyse fogtok. legalábbis még XDDD

19f

2011. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:P :D
2011. márc. 3. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!