Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erröl?

Figyelt kérdés
Az egyik haveromat bejelölte facebookon egy csaj és gyerek mindig azt mondta nekem hogy már járnak,de még nem is találkoztak élöben ,de járnak :D.Utána meg szakítanak msn-en,a gyerek pedig az nap éjszaka egésznap sírt.
2011. márc. 3. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Erről a véleményem az,hogy ez mostanában a szokásos a tinik körében.Én nem lepődöm meg rajta.
2011. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Norb66 ***** válasza:
Egyrészt szánalmas egy kicsit, de a másik oldalról nézve: attól hogy még nem találkoztak nagyon jól elbeszélgethettek és szórakozhattak együtt (fb, msn) és beleszerethetett a lányba, és az "ilyen" szakítás sem kellemes.
2011. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó hogy én konzervatív kamasz vagyok,mert ez nagyon szégyen.
2011. márc. 3. 18:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem is volt így barátom, msn, facebook, iwiw , telefon, minden nap nem 5 percekre,hanem órákra, és szerettem ,Köztünk nagy volt a távolság, de 7 hónapig voltunk így "együtt" és a szakítás rosszabb volt mint bármi más. Ez volt a beteljesítetlen szerelem... és nem szégyen,főként ha webkamerán is tartották a kapcsolatot.
2011. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit sem szégyen! Anélkül, hogy nem találkoztak még személyesen, az nem azt jelenti, hogy ne szerethetnék egymást mindennél jobban, sőt! Semmi rossz sincs ebben. Utolsónak igaza van.
2011. márc. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!