Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már itt úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már itt úgy, hogy megtetszett valaki a válaszai alapján?

Figyelt kérdés
Hogy itt szimpatikus lett nektek valaki a válaszai alapján, akinek ott a neve, vagy %-bol gondoljátok ő lehet az ? Írtál neki privit?
2011. márc. 3. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Még nem jártam így... És eléggé képtelenségnek is tartom... :S
2011. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem:) itt nem ismerkedek, mondjuk neten sem.

Voltak akik szimpatikusak voltak, mert hasonlóan gondolkodtak, de kisebb ismeretségnél nem lett több belőle...

2011. márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Én jártam már így, hogy szimpatikus lett néhány ember és örülök, ha látom később is a válaszait! Bár sajnos nagyon kevesen vannak akik névvel írnak és így nehéz utána megtalálni vagy beazonosítani a válaszolót.


De privit nem írtam senkinek emiatt!

2011. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen :D nem írtam neki privit, mert nem lehetett :/

Több válaszánál nem ismertem fel. A ciki az, hogy nem tudom hogy fiú e vagy lány :D

2011. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek hasonlóak a nézetei mint nekem és ez alapján persze van szimpatikus ember itt a GYK -n , de mint elöttem is írták ez nem ismerkedő portál . Ezért nem fogok senkinek se privit küldeni :) , mert ez inkább csak szimpátia mint tetszés .


Ja és a neten való ismerkedéstől nem zárkózom el , sok nagyon jó barátom származott a netről , csak ez nem az a portál .

2011. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ellenkező neművel nem leveleztem, néhány csajjal tartom a kapcsolatot e-mail-ben, telefonon. Nagyon jól meg tudok velük beszélni dolgokat.
2011. márc. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Két ember is szimpatikus lett a válaszai alapján. Megtetszett a gondolkodásuk, a világról alkotott képük, de nem írtam nekik privit, mert nem ismerkedésre használom az oldalt. Viszont ha találkozok a válaszukkal, szivesen olvasom.
2011. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem ismerkednék olyannal, akinek csak azért tetszettem meg, mert neki tetsző véleményt írtam. Azokat az embereket tartom érdekesnek, akikkel késhegyre menő vitákat lehet folytatni az élet bármely területén, és nem egymás egóját simogatva értünk egyet abban, hogy milyen bölcsek vagyunk az adott témában.
2011. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem vannak kedvenc felhasználóim. Ha kérdést tesznek fel, vagy előttem válaszoltak, üdvözlöm őket. Hasonlóan gondolkodunk sok mindenről, ezért érdekel különösen az ő véleményük is. Privit soha nem írtam, nekem nincs is kinn a nevem, mégis úgy gondolok rájuk, mint jó ismerősökre. A válaszaimból ők is felismernek, és ez kellemes. Viszont ismerkedésre nem lennék hajlandó.
2011. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy nekem írtak egy bizonyos kérdésre adott válaszom miatt. Már beszélünk egy ideje azóta is. Nagyon örülök, hogy megismertem, igazán értékes ember. Bár valóban "ez nem az a portál", de egy kedves, rendes emberrel találkozni bárhol öröm; és főleg megbecsülendő manapság. :)
2011. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!