Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsal? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már lassan 8 hónapja vagyok együtt barátnőmmel, akit a világon mindennél jobban szeretek! Ő most irodai diákmunkán van a pannon székházában. Szoktunk beszélgetni Gmail-en, és van hogy mondja, hogy most megy szkennelni és fél óra múlva jön, de nem jön csak 2 óra múlva mondjuk. Szerintetek mit gondoljak? Jó persze nem ülhet állandóan ott a gép előtt, ezt jól tudom, és megértem mert dolgozik. Csak egy kicsit parázok, hogy most akkor mi van???

Egyszer még 1-2 hónapja rákérdeztem, finoman de azt mondta, hogy nem csal meg. Higgyek neki és csak én parázom túl a dolgot, vagy jogos a féltékenységem?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. márc. 3. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen izgulsz. Ez a történet egyáltalán nem utal arra, hogy megcsal.
2011. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen csak annyi, hogy dolgozik, csoda hogy egyáltalán tud veled beszélgetni munka közben, inkább ezt értékeld, hogy vállalja a rizikót, mert a legtöbb helyen ezért ki is rúghatják. Ha ruhaboltban dolgozna, akkor csak kajaszünetben tudna veled beszélni, meg enni is, akkor is azt hinnéd, hogy megcsal?
2011. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bízol benne, egyszer menj be hozzá, vigyél neki sütit, vagy bármit amivel "meg lehet zavarni". :) Amúgy szerintem ha több ideig scannel mint tervezte, az azért is lehet, mert más is használja a gépet és így meg kell várnia míg a másik befejezi.
2011. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
49%
Tuti megcsal.
2011. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
méghozzá a scannerrel
2011. márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Ne haragudj nem megsérteni akarlak de a kérdésedből az a véleményem, hogy Te se dolgoztál még egy percet sem.
2011. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát kb. nekem is ez jött le, a mi munkahelyünkre még telefont sem lehetett bevinni, és általában egyik munkahelyen sem lehet a külvilággal trécselni épp.....szóval szerintem sincs sok fogalmad arról, mit is jelenet egy rendes munkahely
2011. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
70%

Szia!

Szerintem nem csal meg,fölösleges féltékenykedned.És te is azt írtad hogy azt mondja nem csal meg.Szerintem esélye sincs rá.Munkahelyen biztosan nem.Ha pedig nem hiszel neki,akkor egy kicsit nyomozz utána,várd meg munka után vagy ilyesmi.

2011. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
13:40-es miből gondolod?
2011. márc. 9. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!