Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy nyíljak meg, mert igazábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyíljak meg, mert igazából nemtudom hogy kell?

Figyelt kérdés

van egy lány,akinek megszeretnék nyílni,de nem tudom hogyan,ő aztmondja hogy nem nyílok meg neki. de én próbálok.sikertelenül. elmondjak többet magamról vagy hogy?


15F


2011. márc. 2. 23:27
 1/4 Moszuke ***** válasza:

na még is mit tippelsz?

amikor már erősen azon gondolkozol hogy huh.. lehet, hogy ezt nem kéne megmondanom neki.. akkor kezdesz megnyílni:)

2011. márc. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szal olyat is mondjak el,amit annyira nem szeretnék?:)
2011. márc. 2. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:
csakugy tudsz h többet mesélsz magadrol és közvetlenebb vagy22f
2011. márc. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Moszuke ***** válasza:
ennyi idősen sztem nem feltétlen jó ötlet az első szembejövő tini szerelemnek megnyílni..
2011. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!