Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a jó, tökéletes párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó, tökéletes párkapcsolat titka?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok úgy érzem megtaláltam az igazi!Szeretjük egymást nagyon,csak az a bibi hogy én nem vagyok valami bőbeszédű,humoros!Ha ezekkel a tulajdonságokkal nem rendelkezek nemfog elhagyni,megunni?

Szerintetek mitől jó egy párkapcsolat,mitől lehet jó,tökéletes???NEM akarom ELVESZÍTENI SZERETEM nagyon!


2011. márc. 2. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Aranyos vagy, én is ebben a cipőben járok. Fő szerintem az őszinteség. Nem baj, ha nem vagy humoros, ha ő is ugyanígy érez, mint te, akkor semmi gond nincsen. Sok boldogságot kívánok nektek!
2011. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lelki társa vagy ragaszkodni fog hozzád. Ha nem vagy az neki akkor barátkozz meg a gondolattal, hogy nemsokára vége.
2011. márc. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
A bizalom! Ha nincs bizalom (eleve egy rossz) ebből következik majd a féltékenykedés (második rossz) a féltékenykedésből meg a veszekedések (harmadik rossz). A veszekedésekből meg semmi jó nem sül ki, sajnos tapasztalat!
2011. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Moszuke ***** válasza:
100%

egy intelligens feleség és két TV kell a hosszan tartó kapcsolathoz.


a jó kapcsolat titka pedig az őszinteség és a kommunikáció.

na meg a hűség és egyéb ilyen nyalánkságok.

2011. márc. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Összhangban legyenek az elvárások, egyezzenek az igények. Ne beérjétek egymással, hanem passzoljatok. Egyforma értékek, egyforma életfelfogás.

Legyél te az ideálja, és ő is neked.

Tudjatok egymástól tanulni, tudjatok egymás mellett fejlődni, és külön is legyen életetek, ne fojtsátok meg egymást, de öljétek meg egymás személyiségét, ne mossátok össze azt, amit nem kell. Tehát egy kis különbség ugyanúgy kell. Ha a tökéletes mása vagy, akkor nem igazán lesz, mire felnéznie, nem lesz különösebb oka a tiszteletre. Újat is kell mutatni a másiknak. De nagyrészt, jó nagyrészt, egyezzetek, a főbb dolgokban pedig kivétel nélkül.

Kb. ennyi jutott eszembe.

2011. márc. 3. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hoppá

* NE öljétek meg :D

2011. márc. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, hogy kb fél év és megun.
2011. márc. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 poiu ***** válasza:
A magos tudomány szerint: azonos értékrend és eltérő temperamentum. Tehát ha ő bőbeszédű, Te meg nem, akkor minden rendben. De ha mind a ketten hiperek vagytok, vagy egyformán hajlamosak a melankóliára, akkor menekülj.
2011. márc. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy a humorosság belőled teljes mértékben hiányozna...Olvastál valaha vicceket?Igen?Nevettél egy poénon valaha?Igen?Akkor révbe értél....Tudod hányan tennék kétszer...HÁROMSZOR össze a kezüket azért,hogy legyen egy barátnőjük...?s tudod hány lány kívánja őrülten azt,hogy egy fiú azért aggódjon(mint Te is),hogy vele maradjanak,sőt boldogságban éljék le az életüket..


Akkora mázlista vagy tesókám,amit Magyarország 40%-a eszméletlenül irigyel tőled,sőt,talán a százalékom ebben az esetben hibádzik is...

2011. márc. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat =)
2011. márc. 6. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!