Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi van? Szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Szerintetek ez egyértelmű?

Figyelt kérdés

Szóval előzőhéten buliba voltunk és kicsit közelebb kerültem egy sráchoz, akivel régebben csak köszönőviszonyban voltunk. Csókolóztunk is. Egy suliba járunk, és tegnap órák után együtt voltunk kb. negyed órát, mondta, hogy jól érezte magát velem. Ő fiatalabb nálam egy évvel (15 éves, én meg 16), egyel lejebb jár. Mennyire szokott ez jól végződni? Nem mondom, hogy hűű de nagy korkülönbség, de a környezetemben sosem sült el jól.

A másik, hogy megtudtam, hogy tényleg tetszek neki, de tegnap óta egyáltalán nem jött oda, nem beszéltünk, éppen hogy csak köszönt.Az a baj, hogy könnyen feladom a dolgokat, és mindig igénylek egy kis bátorítást. Már most is olyan reménytelenül érzem magam. Szerintetek mi lesz ebből?:)


2011. márc. 2. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá a srácnál, hogy akkor most hogy is álltok. Ha a fiú elég félénk, akkor magától nem fog bátorítani téged, úgyhogy biztos ami biztos, kezdeményezz te.

Ekkora korkülönbség meg egyáltalán nem számít.


23F

2011. márc. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!