Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van nála esélyem? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Osztály társamat ma elkisértem az iskolájához.

Metrón láttam hogy keresi a tekintetem.

Nevet a vicceimen, és jól el tudunk beszélgetni, van közös témánk.

Szerintetek van nála esélyem?

Hogyan közeledjek felé?

Hogyan mutassam meg, mit érzek iránta?


2011. márc. 2. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
van esélyed, gondolom lány vagy. Legyél vele minél többet, majd leesik neki is a helyzet. Ezt ne akard megrendezni, jönnek majd a dolgok maguktól is!
2011. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj, ne haragudj!

14/F, igazad van, csak siettem:)

2011. márc. 2. 16:47
 3/3 anonim válasza:
Hat hagyd hogy az esemenyek jojjenek. Nekem rengeteg fiu baratom van akikkel elvagyok es valahogy mindez megvan... Megiscsak baratok vagyunk. De lehet hogy erdeklodne irantad csak nem tudja hogy... Legy vele nyitott es kedves es majd alakul
2011. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!