Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16-18éves fiúk! Ti meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18éves fiúk! Ti meddig szoktatok egy lánynak udvarolni? Ha komoly kapcsolatot szeretnétek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 05:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig látom hogy van esélyem.
2011. márc. 2. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%

max 3 alkalom. (randeváóúű)

Ha azalatt nem adja meg magát akkor szevasz!

2011. márc. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
22%
1 randi max.
2011. márc. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1 randi? Max. 3 alkalom? Minden srác nyavalyog itt, hogy nincs már rendes lány, mind ribanc, hamar odaadják magukat, blablabla. Most meg már az sem kell, akiért meg kell küzdeni? Akkor hogy is van ez?
2011. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hónapja udvarlok egy gyönyörű lánynak, még semmi nem történt köztünk. Nagyon jól el vagyunk és nagyon kötődünk egymáshoz, és a lényeg, hogy ő is azt érzi amit én, és csodálatos érzés ez mindkettőnknek... Legalább megismerjük egymást...

19/F

2011. márc. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok újra.


Persze járogatunk egymáshoz, ismerjük egymás szüleit, szóval minden...

2011. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én pont két hónapja kezdtem udvarolni a mostani barátnőmnek, akitől kifejezetten komoly kapcsolatot szeretnék.

Három nappal ezelőtt jutottunk el a csókolózásig, aminek azért örülök, mert látom, hogy másnak sem fogja széttenni a lábát az első szóra.


Amúgy a kérdésedben szereplő "komoly" szót hogy érted? Ha feleségül tervezed venni (holtomiglan-holtodiglan), akkor hónapokig, évekig is hajlandó vagy udvarolni, nem?

Ha viszont a "komoly" neked azt jelenti, hogy tényleg meg akarod dugni, és nem csak azt várod el, hogy leszopjon, akkor ülj a sarokba és gondolkozz el a dolgokon.

2011. márc. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:D XD Puszta kíváncsiságból kérdeztem:)
2011. márc. 2. 13:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Úr Isten! Ma már nincs olyan, hogy udvarlás. Miért? Mert ha egy lánynak tetszik az ötlet, fölösleges váratni annyira, hogy klasszikus udvarlás legyen (se puszi, csak virág, meg ilyen klasszikus dolgok). A fiú meg a mai világban, ha nem látja, hogy a lány nyitna bármit is, elmegy a lelkesedése.
2011. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 PT-Daniel ***** válasza:

Amig eljutunk a haloszobaig!


Utolso adat: 5 ora. (2 honapja vagyunk együtt.)

2011. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!